• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

mycie kostki

mycie kostki

Witam, szukam do długoterminowej współpracy firmy zajmującej się czyszczeniem elewacji. Czy możecie mi polecić działalność, która funkcjonuje na terenie całego kraju?

codePerformance

Posty: 15

 
Teraz poza strumieniem wody jest sporo innych technik czyszczenia, np. nakładanie żrących substancji, metody suche, osłony z mgły. Im więcej metod ma do dyspozycji wybrana przez ciebie firma, tym większa szansa na uzyskanie profesjonalizmu obsługi.

BMGMIREK

Posty: 19

 
Firmy zajmujące się czyszczeniem powinny najpierw przeprowadzić ekspertyzę techniczną, a dopiero później wdrożyć usługę. Z innej opcji nawet nie korzystaj.

tuba34

Posty: 16

 
Niestety też kiedyś próbowałem myć elewację gorącą wodą. Wydawało mi się to proste zadanie. Ustawiłem nadmiernie gorący strumień, a później musiałem wymieniać płyty, bo wiele z nich odkształciłem i popękały. Jednak fachowiec to obowiązkowa sprawa.

Azazel412

Posty: 24

 
Z tego, co wiem, duże znaczenie dla powstawania zabrudzeń ma jakość materiałów użytych podczas ocieplenia obiektu budowlanego. Według mnie nie warto tutaj oszczędzać.

Laleczka4

Posty: 20

 
Mi przed sprzedażą domu ktoś zrobił ogromne graffiti na niezabezpieczonej powierzchni. Szukałem firmy, która wpadnie do mnie i od ręki się zajmie bazgrołami. Wiele działalności mi odmówiło, ku mojemu zaskoczeniu. Dopiero w www.czyszczenieelewacji.com.pl zgodzili się szybko przyjechać. Od tamtej pory korzystam stale z ich usług. Faktycznie pomagają w krytycznych sytuacjach porządkowych.

Warszawiak

Posty: 19

 
Pamiętaj, że nie można usuwać problemów z zabrudzeniami zawsze, tym samym sposobem. Trzeba przeprowadzić wstępną ekspertyzę. Niestety wiele firm omija ten punkt, aby zaoszczędzić czas, a tym samym zejść z kosztów.

Smutnyjoe

Posty: 24