• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie można dostać folię grzewczą ?

Gdzie można dostać folię grzewczą ?

Witam. Czy rzeczywiście taka mata grzewcza sprawdza się w łazience z tyłu lustra? Technologia sama w sobie jest ok, ale obawiam się kosztów jej eksploatacji. Co sądzicie, dajcie znać.

Marko

Posty: 15

 
Już bym się nie zamienił z powrotem na grzejniki. Takie elektryczne ogrzewanie podłogowe to naprawdę nie bardzo kosztowna inwestycja, a jakość ciepła całkiem inna. Zrobiłem instalację z uwagi na dzieci, ale wszyscy korzystamy i jesteśmy zadowoleni.

Himu87

Posty: 13

 
W poszukiwaniu jakościowej folii grzejnej polecam zajrzeć tutaj http://termofol.pl. Świetny producent bez dwóch zdań, dobra cena, obsługa na medal.

Odi

Posty: 22

 
Taka folia grzejna nie jest droga w porównaniu z tym ile niesie ze sobą zalet. Nie widzę innego rozwiązania do domu, teraz gdy energia ciągle idzie w górę. Poza tym moje dzieci są alergikami. Szczerze ich stan zdrowia odkąd zdecydowaliśmy się na takie ogrzewanie bardzo się poprawił.

Michaś

Posty: 12

 
Polecam produkt, bowiem nie tylko, iż jest teraz na niego moda i jest to luksusowe rozwiązanie, lecz głównie z tego powodu, iż folia grzewcza ma niesamowicie sporo zalet w kwestii naszego zdrowia. Tego producenta też jak najniezwyklej polecam.

Dr Nemo

Posty: 21

 
Polecam produkt, bo nie tylko, że jest teraz na niego moda i jest to luksusowe rozwiązanie, ale głównie z tego powodu, że folia grzewcza ma niesamowicie dużo zalet w kwestii naszego zdrowia. Tego producenta też jak najbardziej polecam.

TVNbox

Posty: 15