• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

hydraulik w Krakowie, szukam!

hydraulik w Krakowie, szukam!

Dzień dobry. Chciałbym wykonać w domu ogrzewanie podłogowe kraków. Która firma będzie w stanie wzorowo wywiązać się z tego zadania? Czekam na Wasze rekomendacje.

Dyduchrr

Posty: 5

 
Minimalny wydatek, który będziecie musieli ponieść, jeśli w Waszym domu pojawi się hydraulik kraków to 50-100 złotych niezależnie od tego, ile będzie miał pracy. Przekonałem się o tym.

Wiśniak45

Posty: 11

 
Wbrew pozorom wykonanie ogrzewania podłogowego kraków nie jest prostą sprawą. W związku z tym polecam Wam podjąć współpracę z przedsiębiorstwem, które posiada wieloletnie doświadczenie oraz zdołała zdobyć dużo pozytywnych opinii. Istotne, aby dało gwarancję na własne usługi.

dermert

Posty: 15

 
Uważam, że dobry hydraulik kraków będzie oczekiwał nieco wyższego wynagrodzenia, aczkolwiek pożądane byłoby je zapłacić, aby w przyszłości nie borykać się z jakimikolwiek problemami związanymi z instalacją hydrauliczną.

Krzysztard

Posty: 14

 
Nie mam żadnych wątpliwości, że dobry hydraulik kraków pracuje w tym przedsiębiorstwie: http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Miałem okazję korzystać z usług tej firmy i nie zawiodłem się. Spisali się na medal!

Lupusx

Posty: 12

 
Znam zaledwie jedną firmę, która wykonuje ogrzewanie podłogowe kraków. Mogę polecić jej usługi w prywatnej wiadomości, jeśli postanowicie nawiązać ze mną kontakt. Nie chciałbym nikogo tutaj publicznie reklamować, ponieważ to nie leży w moim interesie.

Klarka45

Posty: 16

 
Minimalny wydatek, który będziecie musieli ponieść, jeżeli w Waszym domu pojawi się hydraulik kraków to 50-100 zł niezależnie od tego, ile będzie miał pracy. Przekonałem się o tym.

seniorit5

Posty: 9

 
Mieliśmy wiele szczęścia, że w momencie wystąpienia awarii pojawił się w naszym domu rzeczywiście dobry hydraulik kraków. Nie sprawdzaliśmy opinii na jego temat, albowiem normalnie nie było na to czasu.

epaepa33

Posty: 16