• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

malowanie ścian, poszukuję!

malowanie ścian, poszukuję!

Ile warstw trzeba zrobić na ścianach żeby był bardzo dobry efekt? Nigdy nie malowałem i nie wiem czy trzeba pędzel mieć czy może wałek? Musze szybko się tym zająć, dlatego proszę o odpowiedzi i porady.

Misieczek

Posty: 3

 
Salon zleciłem do malowania firmie, bo wolałem nie ryzykować. W sypialni robiłem wszystko sam. Myślę, że na sypialnie taki efekt wystarczy. Jeśli ktoś chce mieć perfekcyjne wykonanie malowania to na pewno doświadczona firma jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

audi80

Posty: 9

 
Salon zleciłem do malowania firmie, bowiem wolałem nie ryzykować. W sypialni robiłem wszystko sam. Myślę, iż na sypialnie taki efekt wystarczy. Jeżeli ktoś chce mieć perfekcyjne wykonanie malowania to na pewno doświadczona firma jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

wicek55

Posty: 13

 
Jeśli ktoś bierze się za to sam to trzeba mieć wałki, pędzle i wiele innych akcesoriów. Całość robi się wałkiem, ale nie zawsze się to udaje i wtedy poprawki robimy małym pędzlem. Trzeba pamiętać o tym żeby okryć meble, okleić sufit żeby go nie pomalować w tym samym kolorze. To wszystko wymaga wiedzy i doświadczenia.

wieszdo87

Posty: 4

 
Próbowałem malować, ale za dobrze mi to nie wyszło. Na to trzeba mieć czas, trzeba być bardzo dokładnym, a mnie niestety tego wszystkiego zabrakło, dlatego efekt był taki, że całość musiała być poprawiona.

Joe

Posty: 5

 
Malować trzeba potrafić. Inaczej można wykonać zacieki, a poprawienie tego wcale nie jest takie proste. Są takie farby, które niesłychanie źle się kryje, dlatego lepiej malowanie ścian zostawić komuś, kto rzeczywiście się na tym zna. Wtedy wiemy, że oni sprawdzą wszystko i przygotują się do malowania tak żeby były z tego najlepsze efekty.

Trener

Posty: 15

 
Wybraliśmy firmę, która proponuje malowanie w Warszawie ze strony https://malowanie24.com i jesteśmy zadowoleni. Mieliśmy jakąś brokatową farbę ozdobną, z której nawet oni mieli spore problemy, natomiast dali radę.

Black_Riot

Posty: 3

 
Próbowałem malować, lecz za dobrze mi to nie wyszło. Na to trzeba mieć czas, trzeba być niesłychanie dokładnym, a mnie niestety tego wszystkiego zabrakło, wobec tego efekt był taki, że całość musiała być poprawiona.

labuh

Posty: 6

 
Korzystałem z usług firmy, która się tym fachowo zajmuje. Według mnie to była dobra decyzja. Przyjechali, połatali wszystkie dziury i zagruntowali ściany. Następnie je pomalowali, posprzątali po sobie i poszli.

Marko

Posty: 17

 
Nie lubię się tak brudzić i dlatego jeśli potrzebne jest malowanie ścian to oddaje to firmie, która się na tym zna. Taka firma nie tylko przygotuje ściany to jeszcze po wykonaniu całej usługi jest w stanie wszystko posprzątać. Dla mnie to najlepsze usługi.

Dziadek

Posty: 11