• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki ochronne na budynki, opinie ?

siatki ochronne na budynki, opinie ?

Jakie siatki ochronne na budynki polecacie? Może macie sprawdzony sklep czy producenta? Jesteśmy nową firmą, która potrzebuje sprawdzonych poleceń. Jak coś to czekamy i oczywiście liczymy na waszą pomoc.

Iwona3

Posty: 8

 
Jeśli chcecie być faktycznie pewni zakupu siatek asekuracyjnych, to polecamy tę ofertę https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkiasekuracyjne. Koniecznie zobaczcie i zakupcie, albowiem na obecny moment lepszej ofert chyba nie ma.

Dziadek

Posty: 21

 
To raczej musi być chyba jakiś dobry materiał elastyczny, amortyzujący. Czy PP taki właśnie jest. Może jeszcze coś innego polecacie, jeśli chodzi o siatki budowlane. Nie mam rozeznania, bo dopiero zaczynam się urządzać :). Jak coś, to dajcie znać. Lepiej posłuchać profesjonalnych, niż potem żałować.

Max Pejnn

Posty: 22

 
Bez siatek zabezpieczających dachy ani rusz. Polecacie coś może, jakąś ofertę cenowo fajną? Mam nadzieję, że pomożecie i napiszcie, jaki materiał najlepszy, bo też mamy dylemat.

staryy67

Posty: 11

 
Tak wystarczy strumień wody, żeby je odświeżyć. Szef zakupił nam tego rodzaju siatki asekuracyjne i czytam właśnie o nich trochę. Fajna sprawa, bo rzeczywiście można czuć się bezpieczniej na wysokości. Podobno łagodzą upadki nawet z 6 metrów :)

Kitas

Posty: 19

 
Pewnie, że to nie mega wydatek. Jak zdecydujesz się na zakup siatek bezpieczeństwa online, to można zaoszczędzić na dostawie. Bo takie duże zamówienia większość sprzedawców realizuje za fee, jeśli chodzi o transport. Może czas podpowiedzieć szefowi, że coś takiego istnieje ;) Niech ma świadomość, że wy ją też macie.

demonn

Posty: 9

 
Normalne, iż też chcemy dobrego i sprawdzonego produktu. Widzę, iż tu na szczęście pojawiły się jakieś polecenia siatek dekarskich. Może nie są najdroższe :)

labuh

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o naszą firmę, to też używamy siatek ochronnych na budynki przy swoich pracach. Można powiedzieć, że bez nich nie poradzilibyśmy sobie, więc uważam, że nie masz się nad czym zastanawiać. Polecamy.

Acclaim

Posty: 14

 
To raczej musi być chyba jakiś dobry materiał elastyczny, amortyzujący. Czy PP taki właśnie jest. Może jeszcze coś innego polecacie, jeśli chodzi o siatki budowlane. Nie mam rozeznania, bo dopiero zaczynam się urządzać :). Jak coś, to dajcie znać. Lepiej posłuchać doświadczonych, niż później żałować.

Nowa

Posty: 17

 
Jak wam zależy na dobrej klasie siatek grodzących teren budowy, to zwróćcie spostrzeżenie na certyfikaty, bo faktycznie są ważne. Można spotkać na rynku jakieś podróby i wcale to nie są jakościowe polipropylenowe siatki.

Gucio

Posty: 22