• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wizualizacje budynków, znacie ?

Wizualizacje budynków, znacie ?

Cześć wszystkim. Którym doświadczeniem i kwalifikacjami winien cechować się fachowiec, któremu powierzę wykonanie wizualizacji architektonicznej?

Franuś

Posty: 6

 
Niektóre osoby, które wykonują wizualizacje potrafią stworzyć w pożądany sposób np. wyłącznie dość innowacyjne wizualizacje, a więc powinniście zwrócić na to uwagę na etapie wyboru odpowiedniego przedstawiciela tej branży. Weźcie pod uwagę co najmniej kilka kryteriów, aby podjąć przemyślaną decyzję.

Asi_000

Posty: 9

 
Wizualizacje budynków będzie w stanie zaproponować Wam bardzo wiele przedsiębiorstw. Osoby, które mają do tego “powołanie” stanowią jednak nieliczne grono.

klimner56

Posty: 12

 
Poniektóre osoby, jakie wykonują wizualizacje potrafią stworzyć w pożądany sposób np. wyłącznie dość współczesne wizualizacje, a więc powinniście zwrócić na to uwagę na etapie wyboru poprawnego przedstawiciela tej branży. Weźcie pod uwagę co najmniej kilka kryteriów, aby podjąć przemyślaną decyzję.

Lalka

Posty: 14

 
Moim zdaniem każda firma, która wykonuje wizualizacje architektoniczne będzie w stanie Państwa wymaganiom, co możecie potwierdzić przeglądając jej portfolio. Przejrzenie dotychczasowych prac zdecydowanie minimalizuje ryzyko pomyłki. Pomyślcie o tym :-)

Dyduszek22

Posty: 10

 
Zlecałem wizualizację budynku sprawdzonej firmie, jaka wywiązała się ze swoich zobowiązań w 100%. Muszę przyznać, iż okazała się niezwykle terminowa. Nie wiem, jaki wpływ na to miał fakt, iż poprosiłem, aby cała współpraca opierała się na właściwej umowie.

bartek33

Posty: 10

 
Skorzystałem z oferty tej firmy: http://building-visualization.com, gdy potrzebne mi były wizualizacje architektoniczne. Okazały się one przekonujące dla klienta, który postanowił skorzystać z moich usług. Gorąco polecam tę firmę! :)

propek1

Posty: 18

 
Mam wielkie wątpliwości, albowiem mam namiary na kilka firm, które zamierzają podjąć się realizacji wizualizacji budynku. Wyłonienie jednej z nich stanowi z mojego punktu widzenia niezmiernie twardy orzech do zgryzienia. Liczę na to, że podejmę trafną decyzję.

SABUR

Posty: 15

 
Polecam dokonać wyboru firmy, jaka wykonuje wizualizacje architektoniczne od sporo lat, gdyż wyłącznie taka wykona najwyższej jakości projekt.

Nowa

Posty: 17

 
Wybrałem wizualizacje architektoniczne, które wykonuje w moim mieście sprawdzony architekt. Należy zwrócić uwagę, iż zapłaciłem zaledwie 400 złotych, dzięki czemu otrzymałem naprawdę porządną wizualizację wnętrza. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy.

johncena67

Posty: 11