• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Budowa lokali usługowych dolnośląskie, która firma ?

Budowa lokali usługowych dolnośląskie, która firma ?

Jestem zainteresowany ofertami budowy domu w dolnośląskim. Jeśli znacie jakieś dobre firmy budowlane, z których usług korzystaliście, to dajcie znać. Zależy mi na generalnym wykonawcy. Z góry dziękuję.

jesika

Posty: 9

 
Tylko tyle??? Piszcie, albowiem jest tu więcej potrzebujących znaleźć rzetelnego wykonawcę. Mnie też interesuje budowa domu w dolnośląskim. Czekam i liczę na pomoc.

Snice

Posty: 16

 
Z terminami jest dość trudno, bo też szukam sprawdzonej firmy od budowy hal magazynowych i jest ciężko :( Mam nadzieję, że się coś w końcu znajdzie.

Torbunie24

Posty: 18

 
Popieram, bo budowa hal produkcyjnych to jednak koszty. Można postarać się o dotacje, ale wiadomo, że nie każdy je dostanie i nie wiadomo tak naprawdę, czym oni się kierują w ich przyznawaniu.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Proszę, jak widać niektóre firmy potrafią wykonać budowę domu w wielkopolsce i nie oszukać klienta :) Na obecną chwilę jestem pełen obaw co do wyboru. Najbardziej zastanawiam się, czy wybrać jedną firmę czy usługodawców od każdego rodzaju prac. Nie wiem, co wyniesie mnie taniej. Chyba jednak potrzebne mi jakieś profesjonalne doradztwo.

Hostelos3

Posty: 17

 
Zobaczę, co polecicie tutaj, bo też jestem w trakcie szukania firmy budowlanej z wielkopolski. Chodzi o budynki inwentarskie, więc do końca nie jestem przekonany, żeby taką budową mogła zająć się pierwsza lepsza firma budowlana. Taka inwestycja wymaga chyba dokładnej wiedzy.

Marti

Posty: 12

 
To firma budowlana SSE, jaką polecam z czystym sumieniem http://www.kiksc.pl. Jako inwestor muszę współpracować tylko z firmami, na których da się polegać. W kwestii nowoczesnego budownictwa są zdecydowanie godni polecenia. Działają kompleksowo, a współpraca układa się pomyślnie. Polecam.

Marko

Posty: 14

 
Też szukałem construction company. Wiadomo, że firmy, które wychodzą z ofertą na rynki zagraniczne są profesjonalistami. Tylko takie liczyły się dla mnie, kiedy potrzebowałem najlepszej jakości prac modernizacyjnych.

mazi1991

Posty: 9