• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

szpachlowanie w Dobczycach, która ekipa?

szpachlowanie w Dobczycach, która ekipa?

Jeżeli znacie może dobrego usługodawcę od elewacji budynków w Myślenicach, czekam. Pomóżcie znaleźć dobrego fachowca, bo już naprawdę mam niezły mętlik w głowie, po tych telefonach ;)

WF2015

Posty: 4

 
Polecam te usługi. Dla mnie wykonali remont całego domu. Robią wszystko łącznie z tapetowaniem https://me-mo.pl/kontakt.html. Skontaktujcie się, bo to jedna z lepszych firm w Myślenicach.

Yuri20

Posty: 11

 
Myślę, że dobrze zrobisz, gdy weźmiesz ekipę remontową. Mnie bardzo mile zaskoczyli, gdy potrzebowałem generalnego odświeżenia mieszkania. Nie ma to jak szybkie usługi malarskie. Trochę tych firm w Myślenicach mamy.

Sebo

Posty: 8

 
Nie ma to jak zgrana i szybko działająca ekipa remontowa. Ja również widzę różnicę w usługach malarskich kiedyś, a tym co jest teraz. Dziś to nawet posprzątają po sobie :D Pełna kultura. Zlecałem remont domu w Myślenicach i odnalazłem firmę, jaka widać, że działa bardzo fachowo również w innych miastach, w Wieliczce.

krzysztofh

Posty: 24

 
Też zauważyłem, że zmniejszyła się liczba pseudo fachowców. Kiedyś nieźle się naciąłem na ekipę, co do której nie miałem na początku żadnych zastrzeżeń. Później powychodziło mnóstwo problemów. Przede wszystkim nie znali się zupełnie na projektach i nie potrafili zrealizować profesjonalnie tego, co się w nim znajdowało :( Teraz zależy mi na sprawdzonych usługach wykończeniowych w Myślenicach.

alliknet5

Posty: 18

 
Tak będę musiał zrobić. Nie mam wyjścia już teraz to nie jest dobry moment na tego rodzaju usługi remontowe. Nie chciałbym stracić pieniędzy na nową elewację, jak ni z gruszki ni z pietruszki przywali mróz w czasie robót :) A widziałem gości w Myślenicach, co działają pomimo pogody.

Robuś

Posty: 17

 
Jeszcze z terminami bywa różnie. Jak szukałem kogoś od elewacji budynków w Myślenicach, musiałem czekać ponad miesiąc. Lepiej uprzednio szukać, bowiem terminy mają napięte. Może jakaś firma z Wieliczki?

dspk666

Posty: 22

 
Oj tak z elewacjami budynków jest krucho w sezonie. W tamtym roku naczekałem się na ekipę z Myślenic, zanim ogarnęła wcześniejsze zlecenia. Nie ma to jak uprzednio ustalić termin, tym niezwyklej gdy chcesz skorzystać z dobrego fachowca.

Kitas

Posty: 7

 
Teraz myślę o wykończeniach wnętrz. Przydałaby mi się solidna ekipa remontowa z Myślenic, jaka uporałaby się z pracami do świąt. Co sądzicie? Jest jeszcze możliwość znaleźć kogoś? Myślę jak normalnie na ostatnią chwilę, niemniej jednak to wina żony, jaka naciska na odświeżenie domu zanim będą święta. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

majer111

Posty: 21

 
Musisz poszukać i podzwonić. Jeżeli chodzi o usługi wykończeniowe, to trochę firm w Myślenicach odnajdziesz? Jak nie, poszukaj trochę dalej Dobczyce, Wieliczka.

codePerformance

Posty: 15