• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

remonty w Warszawie ??

remonty w Warszawie ??

Na szybko potrzebny ktoś od sufitów napinanych w Warszawie. Jeśli znacie i polecacie, dajcie znać. Zależy mi na fachowcach z prawdziwego zdarzenia. Nie chcę pseudo fachowców itp. Czekam i z góry dziękuję.

Facio

Posty: 4

 
Co do firm remontowych, to rzeczywiście można naciąć się na pseudo fachowców, ale teraz mamy przecież możliwości. Można sprawdzić stronę internetową firmy, poszukać opinii na temat usług. W najbliższym czasie też będę potrzebował kogoś od wykończeń wnętrz w Warszawie, dlatego odwiedzam różne fora i strony branżowe :)

edyta123

Posty: 10

 
Ja potrzebuję takiej pomocy natychmiast. Moja ekipa remontowa, z której miałem sięgnąć nie ma terminów wolnych na najbliższe kilka miesięcy :( Muszę szybko odszukać kogoś, kto umie montować sufity napinane w Warszawie. Jak coś, to piszcie, podpowiedzcie, kogo wybrać.

eryczek

Posty: 11

 
To dobra firma remontowa ze stolicy http://napinane-warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz/zakres-prac. Korzystaliśmy już z ich usług kilka razy. Mają spory zakres remontów i jak na Warszawę całkiem korzystny cennik. Polecam, gdyż się nie zawiodłem.

Śmieszek

Posty: 21

 
Nie sądziłbym, ża zapłacisz niewiele :) Rzeczywiście trzeba się przygotować z kasą. Niemniej jednak należałoby pamiętać, że to sufit Barrisol, który będziesz mieć na lata. Nie oszczędzałbym tu na fachowcach z Warszawy. Koniecznie tylko doświadczona firma. Inaczej możesz narazić się na dodatkowe koszty.

Jacuś

Posty: 9

 
Co do negocjacji to nie byłbym taki pewien. W sumie nigdy nie udało mi się coś takiego ;) Groszowe sprawy opuszczali. Może nie mam do tej kwestii daru :D A tak na poważnie, to będzie mi jeszcze potrzebna ekipa montażowa znająca się na sufitach napinanych. Koniecznie ktoś z Warszawy.

Klarka45

Posty: 18