• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ekspertyza budowlana we Wrocławiu, proszę o pomoc?

Ekspertyza budowlana we Wrocławiu, proszę o pomoc?

Jeśli ktoś może polecić mi rzetelną firmę, która zajmie się kosztorysem budowlanym we Wrocławiu, z góry bardzo dziękuję. Mam dalekosiężne plany, lecz bez tego ani rusz jak wszystkim wiadomo.

Robuś

Posty: 17

 
W moim wypadku też wymagano inspektora nadzoru, we Wrocławiu nie wiedziałem za bardzo do kogo uderzyć, ogłosiłem się w necie. Miałem sporo zgłoszeń. Wybrałem tę firmę, zobaczymy jak będzie dalej, na razie nie mogę nic powiedzieć, bo to dopiero sam początek, ale wydaje się być rzetelnie. Pozdrawiam:)

ukrwios

Posty: 20

 
Szybko, sprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń co do dziennika budowy, który prowadzi mi firma we Wrocławiu. Mowa tu o naprawdę specjalistach, którzy oprócz usług świadczą rzetelne doradztwo. Kierownik na budowie to podstawa, o czym niektórzy zapominają dziwiąc się później, że jest bałagan lub mają prawne problemy.

Black_Riot

Posty: 10

 
Nie miałem pojęcia, że kosztorys budowlany może być tak skomplikowaną rzeczą. Mogłem poszukać we Wrocławiu kogoś, a nie działać samemu, bo sporo czasu upłynęło, gdy w końcu bank mi go uznał.

djramu

Posty: 21

 
Polecam zarządzanie projektem budowlanym poprzez tę firmę we Wrocławiu http://bauhaus.org.pl. Niesłychanie rzetelna działalność. Ja jestem zaspokojony.

Adam 105

Posty: 23

 
Najlepiej planowane, szybkie i fachowe przeglądy okresowe budynków we Wrocławiu. Polecam usługi tej firmy. Wiecznie z nich korzystam. Mam do firmy zaufanie. Polecam też ze względu na cennik i czas realizacji usług, sprawnie działająca firma, z jakimi nie wielokrotnie się można spotkać. Warto o kontakt.

klimner56

Posty: 12