• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wentylacja, jakie i które

Wentylacja, jakie i które

Dobry dzień!

Mam do was pytanie o firmy zakładające klimatyzacje i wentylacje w stolicy. Mieliście z takimi kontakt? Kogo wspominacie lepiej, a kogo gorzej?:)

Szukam sprawdzonych ludzi i zbieram opinie u źródła ;)

Max Pejnn

Posty: 22

 
Kumpel ma klimatyzację w domu i zawsze się u niego chowam jak upały przychodzą:) Wpadam niby na piwko i na gierkę w Peesa, ale tak naprawdę szukam schronienia :D Hehehe

Damiano

Posty: 16

 
Ja tam bardzo dobrze mogę ocenić ludzi z http://www.wentklima.pl. Kompleksowa, profesjonalna obsługa. Nie musiałem się o nic martwić. Estetyka wykonania też moim zdaniem bardzo dobra. Nic tam nie wystaje z instalacji, wszystko dobrze schowane, nie razi w oczy.

Krausek34

Posty: 15

 
Siemka.

Wiem, że gdzieś w Wawrze jest firma, która robi projekty, montaże i serwis, ponoć dość dobrze.

Pozdrawiam!

mariuseus

Posty: 22

 
Kiedyś moja znajoma chwaliła sobie bardzo rekuperację, że oszczędza na ogrzewaniu, ale nie wiem dokładnie jakie to były oszczędności. W sumie też myślę, czy by sobie nie strzelić takiej instalacji, ponoć ceny ostatnio spadły. Zresztą firm coraz więcej się tym zajmuje, więc pewnie konkurencja działa i ceny lecą:)

Złoty

Posty: 12

 
Bardzo fajne rozwiązanie mi zaproponowali panowie z http://www.wentklima.pl. Klimatyzacja chodzi świetnie, jest dobrana idealnie pod moje biuro. Specjalnie przygotowali pode mnie projekt, także polecam jak najbardziej.

Kontaktowi, sympatyczni.

Mamuśka

Posty: 17

 
Heh, też kiedyś myślałem nad czymś takim w domu. Niby żyjemy w Polsce, ale czasami jak przygrzeje w lato, to mam wrażenie, że jestem w Kamerunie...Nie ma lekko, a szczególnie na Dolnym Śląsku, tutaj mamy klimat równikowy koło lipca – sierpnia.

@malpka

Posty: 24

 
No raczej w przypadku budynków firmowych teraz klimatyzacja i odpowiednia wentylacja do wymóg. BHP to nie fikcja :) Ale w domu to już wolny wybór. Ja akurat mam klimę i nie wyobrażam sobie, innej opcji....zwłaszcza w czerwcu koło 12 :P

johny11

Posty: 17

 
Z tego co widzę to już naprawdę dużo ludzi w domach sobie montuje klimatyzację. Pewnie duża w tym zasługa tych alergii. Ponoć klimatyzacja odświeża i oczyszcza powietrze.

omen100

Posty: 23