• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Dachy z epdm

Dachy z epdm

Czy nałożenie na dach membran płynnych faktycznie wymaga skorzystania z usług firm zajmujących się tym czy możliwe jest nałożenie ich całkowicie samodzielnie?

Marti

Posty: 12

 
Posiadasz nieaktualne informacje albowiem współczesne membrany płynne jak najbardziej można położyć na dachach pochyłych i spełniają one własne obowiązek tak samo jak na dachach płaskich.

Marti

Posty: 16

 
Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się czy warto tylko od razu zlecał pokrycie dachu membranami płynnymi. W mojej opinii jest to przede wszystkim gigantyczna gwarancja trwałości dachu i jego długowieczności.

erwin_15

Posty: 21

 
Jeśli interesuje Cie pokrycie dachu membranami płynnymi to polecam Ci tę firmę: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-membrany-plynne.html, moim zdaniem jest ona najlepsza na rynku.

wacek56

Posty: 12

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z najtańszych firm zajmujących się tworzeniem dachów epdm. Moim zdaniem źle wykonany tego typu dach wcale nie jest doskonalszy od zwyczajnego dachu płaskiego a jest od niego znacznie droższy.

namok

Posty: 15

 
Sam w swojej hali produkcyjnej zdecydowałem się na pokrycie dachu membranami płynnymi i zdecydowanie Ci je polecam ponieważ naprawdę bardzo mocno podnoszą one trwałość dachu i moim zdaniem jak najbardziej warto je stosować. Dodatkowo nie są one bardzo kosztowne co jest ich dodatkową zaletą.

Wacław

Posty: 20

 
Na Twoim miejscu nie obawiałbym się dachów płaskich ponieważ dzięki nowoczesnym materiałom są one bardzo wytrzymałe i nie ma możliwości aby uległy uszkodzeniu czy zawaliły się. Sam takowy posiadam i jestem bardzo zadowolony.

eX777

Posty: 19

 
Gdy ja montowałem dach płaski to nie zdecydowałem się na dach epdm i żałuję tego do dzisiaj. Paru znajomych posiada tego typu dachy i są z nich naprawdę niesłychanie mocno zadowoleni gdyż dachy te zapewniają przede wszystkim niesamowitą trwałość.

Adi666

Posty: 19

 
Moim zdaniem w przypadku drobnych uszkodzeń remont dachu płaskiego jak najbardziej ma sens. Jest to przede wszystkim znacznie tańsze od wymiany całego dachu a często przynosi dokładnie taki sam efekt.

ukrwios

Posty: 20

 
Jeśli rzeczywiście tak jak mówisz są to drobne uszkodzenia to na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad remontem dachu oprócz jego wymianą gdyż remont jest tańszy.

fill

Posty: 21