• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Macie namiary na firmę, która buduje domy kanadyjskie?

Macie namiary na firmę, która buduje domy kanadyjskie?

Dzień dobry, wiecie, gdzie znajdę niezmiernie dobrą firmę budowlaną, która zajmuje się w szczególności budową domów kanadyjskich? Zależy mi na profesjonalizmie i doświadczeniu tak aby mój dom był na pewno dobrze zbudowany.

Czekam z niecierpliwością na informacje.

Mamuśka

Posty: 17

 
Dzień dobry, słyszałam kiedyś, że warto zajrzeć na stronę internetową http://drewiks.pl, gdyż jest to strona bardzo dobrej firmy budowlanej, która specjalizuje się w budowie szkieletowej i kanadyjskiej. Moja koleżanka mi o tym powiedziała, gdyż niedługo też mam zamiar zacząć się budować, więc sami sprawcie.

Życzę dużo szczęścia i pozdrawiam wszystkich.

Finest

Posty: 24

 
Witam, słyszałam, iż firma ze strony internetowej http://drewiks.pl jest dobra? Co o niej powiecie? Należałoby z jej usług skorzystać? Nie chcę popełnić błędu w wyborze firmy budowlanej, słyszałem jak na razie same pozytywne opinie niemniej jednak wolę się jeszcze upewnić. Bardzo zależy mi na szczerychwypowiedziach bowiem nie mam pieniędzy, które mogę wywalić w tak zarwane błoto.

majer111

Posty: 21

 
Hej, niezwykle zależy mi na odszukaniu niezwykle doświadczonej firmy budowlanej. Odszukałam w Internecie taka stronę http://drewiks.pl, z tego co widzę to niezwykle dobrze się prezentuje, może ktoś z was miał z nią odczynienia i korzystał z jej usług?

Jakie macie zadnie na jej temat? Powinnam z niej skorzystać czy może sobie ją odpuścić i poszukać czegoś lepszego?

Gruamer

Posty: 23

 
Witam wszystkich, moja córka wraz z mężem dwa lata temu wybudowała sobie dom w stylu kanadyjskim, zachwyca swoim wyglądem i z tego co mówi moja córka jest niezwykle wygodny i czuje się w nim niezwykle dobrze, dom został fachowo wybudowany wiec jak na razie nic się z nim nie dzieje.

Jeśli chodzi o moje zdanie to polecam taki dom, nie będziecie żałować.

Abaddon616

Posty: 19

 
Dzień dobry, niezwykle zależy mi również na znalezieniu odpowiedniej firmy budowlanej, nigdy nie korzystałem z takich usług więc nie mam pojęcia za którą się rozglądać i, która będzie dobra i wykona porządnie robotę. Mam zamiar postawić dom kanadyjski, i poszukuję firmy, która ma pojęcie na dany temat, znacie może taką?

Budowlaniec

Posty: 26