• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jaki sklep z kominkami w Krakowie gwarantuje montaż ?

Jaki sklep z kominkami w Krakowie gwarantuje montaż ?

Mam pytanie odnośnie wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, czy warto? Szukam sprawdzonych ofert sklepów w Krakowie. Jak jakiś polecacie, to dajcie znać. Spora ilość sklepów pozbawia mnie już łatwości w podjęciu decyzji ;-)

opiter78

Posty: 11

 
Mają sporą ofertę kominków w Krakowie i nie powiem jest cenowo dobrze, dlatego mam tam właśnie zamiar coś zamówić. Poza tym można u nich składać zamówienia indywidualnie, można wobec tego wybrać coś z propozycji zabudowy, wkład dołączyć inny. Zresztą projekty też podobno robią bardzo porządne. Chyba u nich zdecyduję się na nabycie, bo dość już mam szukania.

Sarenka

Posty: 10

 
Niesłychanie duża propozycja wkładów kominkowych w Krakowie. Zauważyłem, iż w kategorii promocje mają masę interesujących rzeczy, może tam spróbuję coś odnaleźć. Na kominek namawia mnie żona, trzeba działać.

Poznaniaczek2

Posty: 21

 
Mam zamiar właśnie kupić kominek gazowy, ale szukam wciąż porządnej firmy w Krakowie. Z reklamy każda jest dobra i rzetelnie montuje, ale tak faktycznie tylko nieliczne mogą pochwalić się monterami, zawodowcami z prawdziwego zdarzenia. W sumie to przecież w każdej branży tak mamy, więc nie ma się czemu dziwić.

denkrost

Posty: 16

 
Fajna sprawa, taka propozycja kominków z montażem w Krakowie mi pasuje. Jak jest sprawdzona to działam, wolę uporać się ze wszystkim zanim zacznie się kolejny sezon. A mam w tym roku chęć na jakieś oszczędności :)

Krakus

Posty: 21

 
To dobry sklep z kominkami https://www.komineczek.pl/pl/c/Wklady-powietrzne/466. Jak dotąd nie spotkałem się z tak szeroką ofertą wkładów kominkowych powietrznych w Krakowie, jak oni mają. Polecam.

WielkiBO

Posty: 14

 
Rewelacyjne ceny w porównaniu z innymi sklepami z kominkami w Krakowie. Parę ładnych zł można zaoszczędzić. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Sarenka

Posty: 17

 
Widzę, że jeśli chodzi o kominki w Krakowie i sklep polecacie sporo do wyboru. I wciąż nie wiadomo kogo wybrać. Zależy mi na szybkiej realizacji, ciekaw jestem właśnie jak to wygląda od strony technicznej, jak się zamawia, ile trzeba czekać. Ogólnie preferuję szybką piłkę :) ale wiadomo, że w rzeczywistości sprawy zawsze mają się inaczej ;)

Rico

Posty: 12