• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Rekultywacja, sprawdzona firma

Rekultywacja, sprawdzona firma

Cześć, poszukuje już od paru dni firmy do rozbiórki domu lecz żadnej nie znalazłem, możecie polecić mi takową?

Zależy mi przede wszystkim na przyzwoitej cenie. Czekam na wasze wypowiedzi z niecierpliwością.

Demi45P

Posty: 8

 
Witam, posiadam w domu stodołę, jaka się zawaliła i jest tam niesłychanie dużo gruzu, który można rozkruszyć i wykorzystać jako utwardzenie drogi polnej. Poszukuje wobec tego firmy, jaka zajmuje się takimi zleceniami. Wicie może gdzie takową znajdę? Posiadacie na nią namiary?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Niciuśś98

Posty: 22

 
Dzień dobry, mogę wam polecić bardzo dobrą firmę, która zajmuje się rozkruszaniem gruzu, rozbiórką budynków, utylizacją śmieci i wyburzanie. Wchodząc na stronę http://www.odpady-marpol.com.pl znajdziecie na nią namiary. Korzystałem już parę razy z jej usług i jestem w stu procentach zadowolony, polecam. Mam nadzieję, że pomogłem.

Wu

Posty: 21

 
Dzień dobry, mam dość duży dom i dość dużo osób w nim mieszka, posiadamy również z tego powodu dość dużo odpadów, które należy zutylizować. Potrzebuję do tego profesjonalnej firmy, która zajmuje się tego typu zleceniami. Posiadacie na takową namiary? Będę wam wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat.

Czekam na nie z niecierpliwością, z góry dziękuję.

Elllooo12

Posty: 18

 
Dzień dobry, zależy mi na znalezieniu firmy, która zajmuje się wyburzeniem domu, mam stary dom i chcę się go pozbyć dość szybko gdyż w to miejsce planuję zbudować coś innego.

Możecie podać mi namiary na takową firmę? Będę bardzo wdzięczny.

Meryk87

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Miałam niedawno taki sam problem jak wy natomiast mianowicie mój stary garaż zaczął się walić i trzeba było go rozebrać. Skorzystałem z usług firmy http://www.odpady-marpol.com.pl i jestem z tego niesłychanie zadowolony, zrobili to niesłychanie prędko i wzięli za usługę niesłychanie przyzwoite pieniądze. Polecam ja wam niesłychanie, będziecie pod wrażeniem.

Zlomex

Posty: 29

 
Witam serdecznie,

posiadam dom, który niestety nadaje się do rozbiórki po ostatniej wichurze. Nie nadaje on się już do odremontowania. Muszę skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takimi zleceniami za przystępną cenę, oraz która rozkrusza gróz. Będę wam ogromnie wdzięczny jeśli takową mi pleciecie.

Czekam na informacje z niecierpliwością, pozdrawiam i z góry dziękuje.

André22

Posty: 21

 
Cześć, wiele osób twierdzi, że należy utylizować odpady samodzielnie ja natomiast uważam, że powinna to robić profesjonalna firma. Będę wam bardzo wdzięczny jeśli podacie mi na takową namiary.

Czekam z niecierpliwością i z góry za nie dziękuje.

Damiano

Posty: 16

 
Witam, przyłączam się do rozmowy gdyż sam tez poszukuję firmy, która zajmuje się utylizacją odpadów. Również będę wdzięczny za odpowiedzi na dany temat. Bardzo zależy mi na czasie dlatego proszę o szybkie informacje.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Max Pejnn

Posty: 22

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na rozbiórce mojej starej stodoły, mam małe dzieci i boję się, że może stać się jakieś nieszczęście. Grozi ona zawaleniem dlatego koniecznie muszę sięgnąć z usług firmy, jaka zajmuje się takowymi zleceniami.

Będę bardzo wdzięczny jeśli podacie mi na miary na takową. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Malinka Moja

Posty: 25