• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Obudowy kominkowe z Krakowa, gdzie warto ?

Obudowy kominkowe z Krakowa, gdzie warto ?

Witam serdecznie. Szukam oferty firm zajmujących się montażem kominków grzewczych w Krakowie. Wiadomo, że chodzi mi o jakiegoś rzetelnego fachowca. Źle mogę zrobić sobie sam:) Pozdrawiam i czekam na waszą pomoc.

mnichhhu8

Posty: 13

 
Też poszukiwałem dobrych kominków w Krakowie, oferty sklepu razem z montażem bowiem tak najwygodniej. Chyba zdecyduję się na nich, bowiem akurat mają promocje na to co wpadło mi w oko. Więc dzięki bardzo za podpowiedź odnośnie firmy. Mają szeroką ofertę i to dobrych producentów.

propek1

Posty: 18

 
O tanie kominki w Krakowie mi chodziło, więc widzę, iż tu można parę pln zaoszczędzić. Ogólnie sam projekt, produkt, akcesoria i montaż nie należą do tanich rzeczy, ale efekt jest i właśnie o niego mi chodzi. Nie wyobrażam sobie salonu bez kominka. Zaczynam dopiero co wykańczać dom, ale kominek to podstawa :)

tasdefleja

Posty: 22

 
Dzięki za pomoc. Dobrze wiedzieć z którym usługodawcą mamy do czynienia. Mam już kilka adresów sklepów z kominkami w Krakowie, więc będę już też mieć orientację co do cen i marek produktów, jakie polecacie. Dziękuję bardzo, pomoc się przyda, pozdrawiam.

22elzo

Posty: 23

 
Dobrze zaopatrzony sklep z kominkami w Krakowie. Będę musiała mężowi pokazać, żeby zerknął. Też nosimy się z zamiarem zakupu kominka do salonu. Ja nie mogę się doczekać, mąż niekoniecznie brnie do przodu ;)

Andzia

Posty: 19

 
Wyborny sklep z dużym wyborem tanich kominków w Krakowie http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Zasługuje na wyjątkową spostrzeżenie, mają tu urządzenia sprawdzonych producentów. Zresztą realizują też montaż. W wypadku dekoracyjnego kominka w ostateczności można poradzić sobie samemu, lecz z DGP już raczej nie :) Tu polecam, korzystałem, jest profesjonalnie.

ciumar1

Posty: 24

 
Też zastanawiam się nad konkretną zmianą w domu. Podobno kominki to duża oszczędność, zwłaszcza, że takie mamy już zimy jak mamy. Sklep w Krakowie, który polecacie niczego sobie jeśli chodzi o ofertę.

dobasz

Posty: 11

 
Dzięki za pomoc, bo też szukałem kominków grzewczych w Krakowie. Już w tym roku muszę koniecznie się zdecydować na kominek, żona ponagla ;) a nie powiem, bo można sporo zaoszczędzić na takim ogrzewaniu.

ciopix

Posty: 17