• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Rolety gliwice, dobra firma

Rolety gliwice, dobra firma

Cześć, mam bardzo duże okna i zależy mi na kupnie rolet w przystępnej cenie. Możecie mi jakieś polecić?

Meryk87

Posty: 17

 
Dzień dobry,

poszukuje firmy, która zamontowałaby u mojej babci w domu na oknach rolety, zależy nam na profesjonalizmie i jakości. Możecie nam polecić takową firmę? Będziemy wam bardzo wdzięczni za szczere informacje, czekamy z niecierpliwością na wasze wypowiedzi, dziękujemy i pozdrawiamy.

Programista

Posty: 21

 
Witam serdecznie, jestem mieszkanką Gliwic i koniecznie wymaga waszej pomocy bowiem nie mam pojęcia gdzie mam zamówić rolety. Zależy mi na atrakcyjnej i okazyjnej cenie jak i na niezwykle porządnej jakości.

Znacie firm, jaka montuje i sprzedaje rolety? Jeśli tak to niezwykle was proszę o namiary, będę niezwykle wdzięczna, czekam z niecierpliwością na informacje, pozdrawiam.

Nowa

Posty: 17

 
Dzień dobry, moja mama prosiła mnie abym zapytała was o to czy znacie firmę, jaka zajmuje się montażem i sprzedażą rolet, a więc pytam. Będę wdzięczna jeżeli odpowiecie mi w miarę prędko.

Czekam z niecierpliwością na informacje.

Lalka

Posty: 18

 
Witam, niedawno byłam w bardzo podobnej sytuacji co wy, miałam remont mieszkania i zostawiłam sobie na koniec kupno rolet. Długo szukałam odpowiedniej firmy jednak w końcu znalazłam, każdemu polecam firmę fratero, posiada ona bardzo przystępne ceny oraz terminy.

Będziecie zadowoleni w stu procentach.

b.one

Posty: 10

 
Cześć, mój tata chce zrobić mamie niespodziankę i chce zamówić piękne rolety na okna w naszym domu, nie wie jednak jak należy mierzyć okna oraz gdzie kupić i jak założyć daną rzecz. Potrzebny nam jest specjalista w tej dziedzinie.

Możecie nam kogoś polecić? Będziemy bardzo wdzięczni za informacje.

Gucio

Posty: 22

 
Witam serdecznie,

miałam podobny kłopot ze odszukaniem firmy, jaka zajmuje się montażem i sprzedażą rolet. Odszukałam jednak niezwykle dobrą z przystępnymi cenami firmę w Internecie. Nie pamiętam jej nazwy dokładnie ale chyba brzmiała ona fratero. Musicie to sprawdzić w Internecie.

Pozdrawiam.

Misio

Posty: 20

 
Witam, bardzo potrzebne są mi nowe rolety gdyż te stare są już zniszczone i brzydko się prezentują. Zależy mi na znalezieniu firmy, która zamontuje mi je.

Będę wam bardzo wdzięczna jeśli doradzicie mi, z której usług powinnam skorzystać. Dziękuję.

ksyhoo

Posty: 19

 
Hej,

wiecie może czy da radę wynająć taką firmę, która zajmuje się montażem rolet?

Chodzi o to aby jedna firma zajęła się pomiarem, sprzedażą oraz montażem. Znacie takową? Będę wam niezwykle wdzięczna za wszelkie informacje, czkam z niecierpliwością.

Gruamer

Posty: 23