• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Domy drewniane śląsk, jaka firma

Domy drewniane śląsk, jaka firma

Jakie są waszym zdaniem koszty domu drewnianego? Czy warto się w ten temat w ogóle bawić? Jakie ekipy możecie polecić dla amatora tego rynku?

Alimner56

Posty: 15

 
Bezkonkurencyjni na rynku są fachowcy w DomLux i to nie tylko moje słowa. Przejrzyj sobie ich referencje nie tylko krajowe, ale też międzynarodowe. Ta firma buduje nie tylko domy jednorodzinne, ale stawia dosłownie wszystko co się da z drewna. Skontaktuj się z panem Zbigniewem, a na pewno będziesz zadowolony.
Pozdrawiam.

Zlomex

Posty: 29

 
Dom z bali naturalnie okrągłych polecił mi kumpel z Kanady. Mówił, że od dwudziestu lat mieszka i nie miał nawet jednego remontu. Przesłał mi projekt i skontaktowałem się z kilkoma firmami ogólnie, ale ostatecznie wybrałem DomLux (http://domkizdrewna.edu.pl), bo elegancko zaadaptowali mi projekt pod budżet (wielce ograniczony).

Wyszło elegancko, od dwóch lat mieszkam, jest ciepło, umowa została dotrzymana w stu procentach, a czas realizacji zgodny z warunkami przedstawionymi przez wykonawcę.

Czarek

Posty: 17

 
Nie tylko warto samą firmę oceniać, ale też materiały z jakich korzysta. Poproś o ich listę, a szybko zobaczysz, czy masz do czynienia z profesjonalizmem. Wystarczy zerknąć na serwisy opiniotwórcze.

MacieqLeo

Posty: 24

 
Dobrze jest nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, które posiada doświadczenie w załatwianiu urzędowych formalności. Te czasami się strasznie długo ciągną. Tu zabraknie papierka, itp. wiecie o co chodzi. Lepiej zatem mieć kontakt do wykonawcy podczas załatwiania pozwoleń. Ułatwisz sobie życie.

Kódłaty

Posty: 25

 
Budownictwo drewniane to teraz jedyna sensowna alternatywa dla ludzi z niewielkimi oszczędnościami, a pragnącymi zamieszkać na swoim.

Annaaa12

Posty: 19

 
Dobry projekt jest na wagę złota, wręcz kluczowy dla normalnego funkcjonowania.

Polecam na początku kontakt z wartościowym architektem, a później dopiero wybór firmy odpowiedzialnej za budownictwo drewniane.

magic17

Posty: 13