• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

bramy garażowe, która firma ?

bramy garażowe, która firma ?

Kupię gdzieś drzwi w Lublinie dopasowane na miarę? Mamy nietypowy otwór i muszą dokładnie dopasować do niego drzwi i nie za bardzo orientuje się w tym, kto mógłbym mi w tym pomóc? Czekam na odpowiedzi.

Trener

Posty: 2

 
Mamy zwykłe plastikowe okna może nie wyglądają super, ale były tanie. Montowałem je w mieszkaniu, które szło do wynajmu to, na jakości mi jakoś nie zależało, dlatego wybrałem to, co było korzystne cenowo.

Malinka Moja

Posty: 17

 
Od lat mam normalną bramę, bo sobie ją pomaluje i mam problem z głowy. Znajomy ma bramę segmentową czy rolowaną sam nie wiem. Też jest usatysfakcjonowany, niemniej jednak on na normalną bramę nie ma u siebie miejsce, a dla wygody sobie jeszcze zamontował silnik elektryczny i otwiera całość na pilota. Też bym tak chciał.

Franuś

Posty: 8

 
Jeśli szukasz okien pcv to zawracaj uwagę na ramę czy jest stabilna no i znaczące jest to jak dużo ma szyb. U mnie mają po trzy szyby i za ogrzewanie mieszkania płacę od razu o dużo mniej. Jestem zadowolony z takich okien, dlatego Tobie też to polecam.

wisła1905

Posty: 8

 
Mam segmentową bramę i jestem z niej zadowolony. Nie była tania, natomiast mnie bardziej zależało na materiałach, a nie na cenie i otrzymałem dokładnie to, czego poszukiwałem. Mogę ten rodzaj bramy Wam polecić.

edziu

Posty: 8

 
Akurat, jeśli chodzi o drzwi w Lublinie to problemów nie będzie żadnych. Nie ma znaczenia czy chcesz drzwi zewnętrzne czy wewnętrzne do na spokojnie odszukasz ofertę dla siebie. Trzeba tylko poszukać i analizować nie tylko ceny, niemniej jednak przede wszystkim materiały, z których drzwi zostały wykonane. To najistotniejsze.

MociMOC

Posty: 11

 
Ofertę na okna aluminiowe odszukasz w tej firmie https://domwill.eu i jest zaspokojony. Miał gigantyczne okna do salonu i aluminium było najlepsze. Widziałem te okna i prezentują się faktycznie super. Chciałbym takie mieć, ale mam kawalerkę to raczej na razie nie wchodzi to w grę. Może kiedyś?

Krakus

Posty: 14

 
Mam bardzo dobrze wykonane okna pcv i powiem, że dają radę. Mrozy im nie straszne, dlatego następnym razem też takie wybiorę. Wolę plastiku, bo nie sprawia mi problemów tak jak drewno. Nie mam czasu na jakieś konserwowanie takiego drewna.

Lupusx

Posty: 4

 
Mamy zwykłe plastikowe okna może nie wyglądają super, natomiast były tanie. Montowałem je w mieszkaniu, jakie szło do wynajmu to, na jakości mi jakoś nie zależało, wobec tego wybrałem to, co było odpowiednie cenowo.

Kitas

Posty: 9

 
Zgadzam się, że porównanie jest bardzo ważne, a akurat w Lublinie to znajdziesz firmę, która ma wszystkie rodzaje okien i na pewno wybierzesz u nich to, co jest Ci potrzebne. Tanio czy drogo wszystko mają.

Gargamel5

Posty: 4