• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dobry hydraulik w Krakowie, szukam!

dobry hydraulik w Krakowie, szukam!

Witam. Mam dylemat, bo szukam taniego hydraulika z Krakowa i zastanawiam się, czy to w ogóle możliwe. Jeśli macie jakiegoś swojego zaufanego fachowca i możecie polecić, to naprawdę wielkie dzięki. Pozdrawiam i czekam.

Mord

Posty: 4

 
Najlepiej gigantyczne firmy lub rzetelny tani hydraulik z Krakowa, jakie są popularne i cenione. Nie korzystam z usług byle kogo. Tym bardziej, że ci pseudo specjaliści to się również cenią i wcale nie gwarantują tańszych usług. W porządnej firmie mam gwarancję na usługi.

Black_Riot

Posty: 7

 
To faktycznie sprawdzony hydraulik z Krakowa http://www.instalco-krakow.pl. Firma działa na rynku od lat i wobec tego jej zaufałem. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonanych prac. Polecam.

Asia

Posty: 21

 
Najlepiej duże firmy lub rzetelny tani hydraulik z Krakowa, które są znane i cenione. Nie korzystam z usług byle kogo. Tym bardziej, że ci pseudo fachowcy to się również cenią i wcale nie zapewniają tańszych usług. W dobrej firmie mam gwarancję na usługi.

untelekt

Posty: 6

 
Znam ten ból. Wszyscy napierają na ciebie, a ty nie masz możliwości rozwiązania problemu :D Gdy robiłem u siebie ogrzewanie podłogowe, wcale to szybko nie poszło. Po drodze wyszło sporo innych problemów. Z takimi nieoczekiwanymi sytuacjami też trzeba się liczyć i brać je pod uwagę. Dobrze, że mamy w Krakowie dobrych fachowców. Powodzenia.

pawelek75

Posty: 24

 
Oj widzę, że będę mieć problem z wyborem kogoś sprawdzonego. Nie chciałbym ani przepłacić, ani też wybrać firmę, która nie zna się na ogrzewaniu podłogowym. Z tego, co widziałem, to trzeba znać się konkretnie na takiej instalacji. Potrzebny mi ktoś od OZE w Krakowie. Może znacie i polecacie?

Misio

Posty: 20