• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Odśnieżanie w Łodzi?

Odśnieżanie w Łodzi?

Witam serdecznie.

Mam wątpliwości związane z tym czy przedsiębiorca naprawdę ma obowiązek, aby odśnieżać absolutnie wszystkie obiekty przemysłowe?

Riko64

Posty: 15

 
Zgadzam się z Wami, że obiekty przemysłowe wymagają szczególnego nadzoru, gdyż ciągle się coś w nich dzieje.

Jestem kierownikiem w takim obiekcie i powiem Wam, że priorytetowo podchodzę przede wszystkim do kwestii bezpieczeństwa, albowiem za to jestem także odpowiedzialny.

Nie rozumiem poniektórych firm, gdzie pracodawca nie jest w stanie zapewnić nawet bezpieczeństwa.

Himu87

Posty: 13

 
Moja firma potrzebowała zdecydowanie większej powierzchni w związku z dynamicznym rozwojem. Wtedy postanowiłem, iż propozycja http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-obudowy-hal.html będzie dla nas odpowiednia.

Rozpocząłem negocjacje z firmą, która była bardzo pomocna nawet na etapie wyboru projektu budowlanego.

majer111

Posty: 21

 
Nie ukrywam, że dachy w domach pasywnych wymagają zdecydowanie więcej pracy, ale jej rezultatem są duże oszczędności.

Wszystko za sprawą dostosowania izolacji termicznej oraz paro przepuszczalności do indywidualnych potrzeb klientów. Technologia pasywna gwarantuje także adekwatną izolację hydrologiczną, która jest konieczna.

Zombisztajn

Posty: 21

 
Dachy płaskie to w mojej opinii zdecydowany faworyt, jeżeli chodzi o wybór projektu, który zamierzam wkrótce zrealizować. Jako inwestor olbrzymią wagę przykładam do tego, aby rozwiązanie było praktyczne. Z tego względu wybrałem płaski dach, który można chociażby w prosty sposób odśnieżać w okresie zimowym.

asimner

Posty: 15

 
Czytając o ofercie firm odśnieżających w Łodzi nieco się zaskoczyłem, bo wiele opinii było negatywnych. Na szczęście zgodnie z Waszymi poradami udało mi się znaleźć przedsiębiorstwo, które spełnia po prostu wszystkie moje oczekiwania. Teraz nie muszę martwić się zaśnieżonym dachem :)

Krzysio

Posty: 23

 
Szczerze?

Jestem przekonany do tego, co są w stanie mi zaoferować dachy epdm. Ich dużą zaletą jest przede wszystkim elastyczność, niemniej jednak kolejna sprawa to brak reakcji nawet na bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne. Firma, która wykonywała dla mnie dach w tej technologii powiedziała, że powinien on wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat.

Czarek

Posty: 17

 
Długo zastanawiałem się komu powierzyć wykonanie dachu w Łodzi. Moja inwestycja zbliżała się do kluczowego etapu, a ja nadal nie podjąłem decyzji. Ostatecznie poszedłem śladem doświadczeń znajomych, którzy w swoim mieście również wypytali ludzi o sprawdzonych majstrów. Poskutkowało :)

Programista

Posty: 21