• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

hydraulik w Krakowie, szukam!

hydraulik w Krakowie, szukam!

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu rzetelnego hydraulika z Krakowa. Pilna sprawa. Muszę jak najszybciej zbudować przydomową oczyszczalnię ścieków. Potrzebny mi fachowiec z prawdziwego zdarzenia.

muzyczny55

Posty: 7

 
Najważniejszą kwestią jest teraz dla mnie centralne ogrzewanie. Od tego muszę zacząć, żeby na jesień wszystko działało, jak potrzeba. Myślę, że w Krakowie bez problemu znajdę fachowców. Zależy mi jednak na jakimś systemie z tych oszczędnych. Dużo się teraz mówi o fotowoltaice, kolektorach słonecznych itd.

gabryś99

Posty: 22

 
Ciekaw jestem, czy w przypadku ograniczonego budżetu da się taki system ogrzewania podłogowego zrealizować? Czytałem i orientowałem się, że w Krakowie jest kilka dobrych usługodawców, którym można zaufać. Jak coś, czekam na wasze zdanie. Możecie polecić firmę. Z góry dziękuję.

Dzidzia

Posty: 20

 
No i właśnie z tym mam problem. Poszukuję opinii i poleceń. Generalnie żąda jeszcze sporo innych usług do domu. Taki dobry hydraulik z Krakowa byłby dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Z tego, co wiem, to jak jest dobra firma, to terminy ma niesłychanie odległe. Czytam, co piszecie i na pewno skorzystam z podpowiedzi i waszej pomocy.

bartek33

Posty: 11

 
Ja też z góry dziękuję za pomoc :) Przekalkulowałem, że ogrzewanie podłogowe byłby świetnym systemem u mnie w domu. Bo teraz płacę jak za zboże. Nie mam jednak pojęcia o usługach w Krakowie i ewentualnych sklepach, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Interesuje mnie znalezienie rzetelnej firmy.

ciumar1

Posty: 24

 
No ja właśnie o hydraulika z Krakowa chciałem spytać. Czy mamy tu u nas jakąś profesjonalnie działającą firmę, która działa od A do Z. Czyli zapewni mi najpierw pomysł, projekt i zrealizuje tak, jak się należy. Wiem, że to dość kosztowna inwestycja. Jak oceniacie, za ile zaczyna się ona zwracać i widać efekty w kieszeni :)

Yuri20

Posty: 14

 
Najważniejszą kwestią jest teraz dla mnie centralne ogrzewanie. Od tego muszę zacząć, żeby na jesień wszystko działało, jak potrzeba. Myślę, że w Krakowie bez problemu znajdę fachowców. Zależy mi jednak na jakimś systemie z tych oszczędnych. Sporo się teraz mówi o fotowoltaice, kolektorach słonecznych itd.

Czarek

Posty: 14

 
http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html tu masz adres. Sprawdź, zadzwoń. Polecam, bo to naprawdę dobry hydraulik z Krakowa, któremu można zaufać. Nic z tych rzeczy, że fachowiec od siedmiu boleści ;)

gabryś99

Posty: 4

 
Na pewno jest to korzystne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o centralne ogrzewanie to też można użyć konkretnych oszczędnych rozwiązań. W Krakowie nie będziesz miał problemów, żeby odnaleźć korzystną ofertę usług.

Mr Frog

Posty: 14