• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pizza w Bydgoszczy, gdzie szybko ?

pizza w Bydgoszczy, gdzie szybko ?

Gdzie kochani jecie pizzę w Bydgoszczy? Gdzie wam najbardziej smakuje? Jestem dość wybredna i jak dotąd nie znalazłam jeszcze restauracji, która spełniłaby moje oczekiwania ;) Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

dziubbek56

Posty: 3

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

dermuster

Posty: 10

 
No właśnie, a które dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, natomiast odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i oczywiście w stylu wegetariańskim.

kamilos071

Posty: 17

 
Potrzebuję znaleźć jakiś dobry lokal, gdzie serwują pizzę. Czy w Bydgoszczy znajdzie się jakaś pizzeria, gdzie można zamówić kilka stolików? W mniejszych pizzeriach to podobno nie zgadzają się na taką rezerwację.

Asi_000

Posty: 9

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

vocalset

Posty: 21

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają bardzo ciekawe menu również inne potrawy oprócz pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Sporo moich znajomych ma dobre zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

Michaś

Posty: 13

 
To jaką pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, ale tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

Kitas

Posty: 8

 
Nie jadłam pizzy z kaparami, ale generalnie lubię wegetariańskie. Nie niezwykle pasuje mi mięso. Z tego, co widzę u nas w Bydgoszczy powstaje coraz więcej fajnych pizzerii. Pozdrawiam.

Garguł12

Posty: 10