• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pożyczka gotówkowa os osoby prywatnej najtaniej

pożyczka gotówkowa os osoby prywatnej najtaniej

Witajcie ludziska, ma ktoś doświadczenia w temacie pożyczek społecznościowych? Z tym, że ja chcę zainwestować i pożyczyć komuś pieniądze na procent. Są jakieś firmy, które takie transakcja obsługują?

21gregorek

Posty: 28

 
Bardzo fajnie obsługują pożyczki społecznościowe na stronie www.pozyczkolandia.pl. Mam tutaj konto od kilku miesięcy i już ze 3 transakcje zrealizowałem. Nie było problemów, pieniądze od inwestora zawsze szybko trafiały na moje konto bankowe. Ogólnie przejrzysty serwis, proste zasady, umowa, zabezpieczenia dla inwestorów.

Nargil

Posty: 25

 
Jak dzisiaj szedłem po mieście to mnie co chwilę jakieś reklamy zaczepiały, żebym wziął szybką pożyczkę ;P Strasznie dużo jest teraz ofert pozabankowych.

22elzo

Posty: 23

 
Właśnie dlatego nie lubię świąt, bo co roku oznaczają dla mnie pożyczki. Już nie pamiętam roku, żeby się udało kupić wszystkie rzeczy i zrobić święta bez zapożyczenia.

VamnHopeHom

Posty: 17

 
Z chwilówkami z jednej strony fajnie, bo pieniądze bez formalności i praktycznie od ręki, ale z drugiej strony są to kosztowne rzeczy. Generalnie ja je traktuję jako ostatnia deska ratunku, jak już naprawdę nie ma innej szansy, żeby zdobyć pieniądze.

23_45411

Posty: 21

 
Można się zakręcić od tych pożyczek, rynek jest nabity od takich ofert. Ja ostatnio jak brałem pożyczkę i się spóźniłem o 1 dzień ze spłatą to już mnie windykatorem zaczęli straszyć..:P

gumisiek45

Posty: 19