• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Moskitiery Warszawa, sprawdzona firma ?

Moskitiery Warszawa, sprawdzona firma ?

Hej.

Kto wykonuje regulację okien i drzwi w Warszawie za rozsądną opłatą? Pytam, albowiem nie chciałbym trafić na jakichś naciągaczy albo partaczy.

Dziękuję z góry za wszystkie propozycje.

Fanatyk

Posty: 17

 
Mój kolega montuje moskitiery w Warszawie i niedawno radził mi, abym wybrał moskitiery w kolorze okna. Dzięki tej poradzie nie wyróżniają się one zwłaszcza. Znajomy wspomniał mi także, iż w domach i mieszkaniach, w jakich dokonują montażu moskitier wytrzymują one na ogół okres 10 lat, co wydaje mi się dość długim czasami :)

tuba34

Posty: 16

 
Komfort codziennego życia potrafią podnieść moskitiery, które w moim wypadku są bardzo cennym wyposażeniem okna. Dzięki nim mogę otwierać okno w lato nawet przy zapalonym świetle, a nie grozi to setkami owadów i komarów wewnątrz mojego domu.

Moskitiery mogę polecić wszystkim!

Mamuśka

Posty: 17

 
Chcąc trafić na sprawdzony serwis okien w Warszawie wychodzę z założenia, że należałoby skonsultować swój wybór ze znajomymi, poszperać w poszukiwaniu opinii na forach, a zarówno wziąć pod spostrzeżenie, ile czasu istnieje firma. Dopiero po sprawdzeniu wszystkiego możemy mieć jakąś pewność odnośnie poziomu świadczonych usług.

Abaddon!123

Posty: 25

 
Z wymianą szyb w oknach w Warszawie nie poradzi sobie byle jaki fachowiec, o czym każdy z Was powinien pamiętać. Nie zlećcie przypadkiem takiej roboty partaczom, których niestety w Warszawie jest pełno. Polecam Wam sprawdzić opinię o firmie, z jaką zamierzacie nawiązać współpracę. Możecie w ten sposób uniknąć poważnego błędu.

Marti

Posty: 16

 
Już dawno chciałem tutaj polecić firmę, która wykonuje regulacje okien i drzwi w Warszawie.

Korzystałem dwukrotnie z usług http://www.serwisokien.com.pl i nigdy się nie zawiodłem. Polecam ich także znajomym, którzy są bardzo zadowoleni i dziękują mi za namiary do sprawdzonego serwisu okien.

23_45411

Posty: 21

 
Trudno mi się odnieść do Waszych opinii, bo mi akurat udało się trafić na godny polecenia serwis okien w Warszawie. Wygląda na to, że trzeba uważać zatrudniając daną firmę, bo czasami chce tylko naciągnąć klienta nie oferując w zamian nawet wysokiej jakości usług, które są przecież priorytetem większości.

izzy86

Posty: 10

 
Jako pracownik serwisu dostrzegam, że niewielu klientów jest przekonany do nawiewników do okien w Warszawie.

Codziennie montujemy je w kilku domach, jednak na ogół większość sprzedawanych produktów to rolety z montażem czy moskitiery. Być może z upływem czasu zacznie się to jeszcze zmieniać.

dobrmmm

Posty: 15