• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

W jaki sposób podchodzicie do zakupu fototapet? Czy muszę na jakieś elementy szczególnie zwrócić uwagę?

Black_Riot

Posty: 7

 
Na niemieckiej fizelinie zamawiaj fototapety. Bardzo dobry materiał, niezawodny przez długie lata. Jedna z lepszych wskazówek :)

tigra32

Posty: 16

 
Niedawno zamawiałam fototapetę z motywem krajobrazu przez https://www.fototap.pl/fototapety i jestem przede wszystkim zadowolona z materiału, bo można normalnie doprowadzić do porządku suchą szmatką. Do tego w jednym miejscu można wziąć niezbędne akcesoria montażowe. Żadnych błędów przy zamawianiu i wysyłce, dlatego polecam, bo na tym tle miałam naprawdę różne doświadczenia.

borek149

Posty: 16

 
Dzięki fototapecie masz praktycznie autorską, unikalną aranżację. Jak jeszcze do tego dopasujesz jakieś nietypowe dodatki to efekt jest całkiem ciekawy.

Asia

Posty: 21

 
Bierz taką fototapetę, która przeciwstawia się promieniom słonecznym, żeby nie traciła kolorów, bo to strasznie wygląda, jak masz projekt graficzny na złym materiale. Fizelina teraz jest chyba najpopularniejsza, z tego co pamiętam.

mobista

Posty: 18

 
Teraz robią takie fototapety, że praktycznie nie da się ich uszkodzić. Odradzam jednak wystawianie fototapety na działanie promieni słonecznych, bo w końcu nawet najlepszy materiał lekko blaknie.

labuh

Posty: 13