• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

projektanci wnętrz trójmiasto, dobra firma ?

projektanci wnętrz trójmiasto, dobra firma ?

Ile za swoje usługi bierze projektant wnętrz z Gdyni? Może być też z innego miasta. Zastanawiam się czy nie skorzystać z takich usług.

Damiano

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz w Gdyni to firma https://duszynska.com.pl mnie pomogła. Zajęli się łazienką i salonem. Według mnie to biuro projektowe jest godne polecenia. Mają kompleksowe usługi, które można samemu dopasować do swoich potrzeb.

Michaś

Posty: 6

 
Mnie dekorator nie potrzebny mam kawalerkę niecałe dwadzieścia metrów. Łózko, szafa i raczej za wiele się nie zmieści. Gdybym miał dom to pewnie bym najął kogoś, bo nie mam weny twórczej do łączenie kolorów i materiałów wykończeniowych. Do tego trzeba po prostu mieć talent i nie każdy się nadaje.

Krakus

Posty: 21

 
Trudno jest zmieniać jakiekolwiek wnętrza, jeśli się na tym nie znamy. Z tego, co wiemy można zamówić projektowanie wnętrz w trójmieście u jednej projektantki, co się na tym bardzo dobrze zna.

Mnert67

Posty: 6

 
U mnie, jeśli coś jest związane ze zmianą wystroju to żona ma do tego dryg. Dla mnie to niepojęte, że można zmienić poduszki, zasłony i wygląd pomieszczenie się zmienia. Dla mojej żony to naprawdę nic trudnego.

mercedess

Posty: 8

 
Znajomy korzystał z pomocy architekta wnętrz z Gdyni i był niesłychanie usatysfakcjonowany. Dostał pełen projekt i mógł przystąpić do pracy. Robił pokój dziecka, lecz wyszło naprawdę super. Na pewno sam też skorzystam z takich usług. Człowiek jak się nie zna to nie jest w stanie wykonać czegoś takiego jak projektant wnętrz.

sztandar

Posty: 21