• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

projektowanie wnętrz warszawa, opinie

projektowanie wnętrz warszawa, opinie

Jeżeli chciałbym skorzystać z usług architekta wnętrz z Warszawy, to ile trzeba przygotować budżetu? Sprawa połączenia salonu z jadalnią i korytarzem. Reszta mieszkania pozostaje bez zmian.

Radziu

Posty: 6

 
Mnie też stworzyli ciekawy projekt. Na wizualizacji wygląda wspaniale. Najbardziej podoba się żonie :D Teraz też wiem, że najlepiej wybrać projektantów wnętrz, a nie szukać pseudo firm remontowych w Warszawie.

Czarek

Posty: 8

 
To od razu nakreślasz sprawę, o jakie dokładnie projektowanie wnętrz ci chodzi. Mówisz, ile możesz przeznaczyć na projekt, materiały i realizację. Ja też tak zrobiłem i o dziwo wstępna wycena nie różniła się od końcowej. Wszystko było dopięte na ostatni guzik łącznie z terminem realizacji. Wywiązali się wspaniale, więc wiem, iż tak się da. Musisz podzwonić po architektach z Warszawy.

bertys

Posty: 8

 
O widzę, że wątek wciąż aktualny. Sama zastanawiam się, czy uda mi się znaleźć architekta wnętrz w Warszawie, który ma jeszcze wolne terminy na ten rok :D Dzwoniłam do dwóch i niestety :(

TVNbox

Posty: 15

 
http://prostudio.pl – polecam z własnego doświadczenia. Potrzebowałem wynająć mieszkanie i je wykonać tak, żeby było w pełni funkcjonalne i nowomodne. Architekt wnetrz od razu wiedział, o co mi chodzi. Faktycznie mega dobra firma z Warszawy.

Lupusx

Posty: 18

 
A co do budżetu, to koszty na bieżąco kontrolujesz. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Ja też miałam obawy co do takiej współpracy z projektantami wnetrz, niemniej jednak niepotrzebnie. Trafiłam na niezmiernie otwartych i sympatycznych osób z Warszawy.

seruser

Posty: 8