• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kompleksowe usługi remontowe Poznań

kompleksowe usługi remontowe Poznań

Kogo zdołacie mi polecić do zrobienia elewacji domu? Poszukuję kogoś uczciwego jak również solidnego, żeby nie było konieczności robić poprawek ;PP

yarofe

Posty: 17

 
Ja to budowlańców nie znam. Do tej pory nie miałem okazji z takich usług korzystać, ale wszystko przede mną pewnie :) Powodzenia, udanych poszukiwań!

Mariusz

Posty: 21

 
Fajnie byłoby mieć fach w ręku oraz sobie samemu strzelić taki remont, natomiast niestety Bozia nie dała takich talentów ;P Więc też szukam sobie jakiś fachowców, co mi rzetelnie odnowią mieszkanie. Roboty jest od...no mnóstwo jest ;)

pantin

Posty: 21

 
OJ, u nas to by się przydało łazienkę odnowić. Wygląda tragicznie, zaś ciągle kasy brakuje na jakiś dobry remont. Szkoda, że na jakimś grouponie nie ma takich rzeczy jak – usługi budowlane itd.

Strzała

Posty: 18

 
Myślę, że dobry stosunek jakości usług wykończeniowych do ceny ma pan Gośliński jak również jego ekipa remontowa. Robili mi płytki w kuchni jak również łazience. Płytki są równo wyłożone, nic nie odpada, nic nie pęka, także pozytywnie ;)) mają certyfikat – wiarygodna firma, także to też o czymś świadczy. Pożądane byłoby sobie poczytać swoją drogą porady remontowe na ich stronie – www.abartremonty.pl. Ja się parę przydatnych rzeczy tu dowiedziałem. Hej!

dobrmmm

Posty: 15

 
Cześć! Ja to mam dobrze, bo mój szwagier zna się na budowlance, mimo iż nie nigdzie się tego nie uczył. Po prostu praktyk i złota rączka. Także zawsze z jakimś remontem to do niego uderzam ;>

Biforr23

Posty: 21

 
Sam szukam kogoś, kto by mi płytki w kuchni wyłożył. Myślałem, czy by się tym samemu nie zająć, lecz jednak rozsądek wygrał i odpuszczam, wolę żeby to jakiś fachura prosto i na lata wykonał.

krzysztofh

Posty: 24

 
Mam już jedną ekipę do wypłytkowania łazienki i kuchni nagraną, zobaczę jak się spiszą i dam znać co to za jedni;) Póki co robią pozytywne wrażenie. Pozdrawiam!

MacieqLeo

Posty: 24