• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Dzień dobry ;-) Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego z fototapetami. Jeśli możecie jakiegoś sprzedawcę online podpowiedzieć to będę szalenie wdzięczny ;)

pawel253

Posty: 3

 
Jakbym ja miał u siebie w mieszkaniu gdzieś wstawiać fototapetę to myślę o sypialni. To jest miejsce dość prywatne, więc mógłbym trochę z samym motywem bardziej zaszaleć i postawić na coś bardziej klimatycznego, jakąś sztukę, coś w ten deseń.

audi80

Posty: 6

 
Młodzieżowe i dziecięce motywy fototapet są teraz bardzo ciekawe i też w dobrej jakości kolorów. Moje dzieci mają w swoich pokojach fototapety, które sami wybierali i dobrze to wyszło, na pewno mają design skrojony pod siebie, indywidualnie a to jest dla każdego nastolatka bardzo ważna sprawa żeby się wyróżniać z tłumu.

CzarnyBlant

Posty: 8

 
Jednemu tapetowanie pójdzie łatwiej innemu gorzej, na pewno pierwszy raz zawsze będzie trudny ale potem z czasem człowiek będzie nabierał wprawy. Duże znaczenie ma odpowiednie przygotowanie sobie gruntu przed zaczęciem pracy i generalnie skompletowanie wszystkich potrzebnych szczotek żeby potem nie biegać i nie szukac.

mniszek56

Posty: 6

 
Będę za niedługo rozmawiał z profesjonalnym architektem wnętrz to jestem ciekaw jaką fototapetę mi zaproponuje do salonu , bo nastawiona jestem że na pewno chcę coś takiego mieć tylko po prostu potrzebuję porady odnośnie samego wzoru i tego jak grafikę sensownie połączyć z całym wystrojem, meblami....

Kitas

Posty: 9

 
Masz bardzo fajnie prowadzony sklep z fototapetami na fototap.pl. Ja akurat brałem u nich motyw do pokoju dziecięcego ale już myślimy z żoną na temat fototapety do przedpokoju. Akurat w korytarzu te ściany są wyjątkowo podatne na wszelkie otarcia i zabrudzenia, tapeta mogłaby nam fajnie tynk zabezpieczyć a jednocześnie ozdobić.

magnifann56

Posty: 20

 
Ogólnie fototapeta to jest fajna rzecz, ale jeszcze trzeba umieć ją dobrze dobrać do designu i wystroju wnętrz. Bo jak widzę co niektórzy sobie przyklejają na ścianach to się chwytam za głowę...wszystko musi do siebie pasować, a nie że wszystko jest z innej parafii.

alibaba

Posty: 14

 
Ważne żeby do fototapety jaką się zamawia online była też dołączona jakaś instrukcja montażu. Warto dopytać sprzedawcę czy coś takiego w ogóle ma, bo tak montowanie po omacku może być mało wygodne.

Lupusx

Posty: 15

 
Z fototapetami na pewno można przesadzić, wszędzie potrzebny jest umiar i zdrowy rozsądek. Ale na pewno mogę powiedzieć że mi super pasują fototapety w restauracji i pensjoacie jaki prowadzą. Super sprawa żeby w prosty i dość tani sposób zaaranżować sobie firmowe wnętrza.

ciumar1

Posty: 16