• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Potrzebuje pomocy ! Sklep z zegarami z ramką ?

Potrzebuje pomocy ! Sklep z zegarami z ramką ?

Siema.

Jestem z laską już prawie 2 miechy i jestem zaproszony do niej na święta. Wiedzie co można kupić dziewczynie na taką okazję? Ona lubi śliczne rzeczy A ja nie chce wyjść na buraka przez jej rodzicami, bowiem rzeczywiście się kochamy.

André22

Posty: 21

 
A weź obczaj to multiframe.eu, ostatnio lasce kupiłem taką ramkę z napisem LOVE, podobała jej się, aż masaż mi zrobiła wieczorem :P Miałem w sumie 5dni do jej urodzin i nie wiedziałem czy w ogóle to dojdzie, lecz miałem już po 3 dniach ramkę i w sumie była nawet fajniejsza niż na zdjęciu, błyszczała się tak fajnie.

CAUCHETWERE

Posty: 15

 
Ja zamawiam ramki od multiframe.eu na sporo okazji, bo myślę, iż jest to coś przydatnego do każdego domu. Kto nie lubi robić i oglądać fotek :P Wcześniej kupowałam ramki na allegro, lecz dużo sprzedawców oferowało szajs A tutaj przynajmniej wiem, iż jakość jest faktycznie wysoka i nie zdobędę uszkodzonego towaru.

sztandar

Posty: 21

 
Hahaha, no jakbym siebie widział xD Nie no natomiast tak do rzeczy to ja o tym samym ostatnio myślałem, aż mnie bania bolała. Ja myślę, iż można kupić jakiś gadżet czy coś. Siostra nabyła mi ostatnio na urodziny zegar ze zdjęciami i to nawet dobrze wygląda na ścianie, może jakoś tak zakombinuj.

Trener

Posty: 21

 
Ej A nie myślałeś o tym, żeby kupić ramkę na fotografie? Mój szef ostatnio w firmie wszystkim sprezentował coś w stylu multiramka Gadżet firmowy i tak były fotografie firmy. Ja tam wsadziłem fotografie swoje i laski więc można wykorzystać jak kto chce

Matizi91

Posty: 17

 
Kurcze to masz problem... L nie wiem co tu wymyślić, sama nie wiem co bym zrobiła w takim momencie. A może się mamy spytaj? Moja zawsze doradzi coś w takim momencie – w końcu ma więcej doświadczenia J Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko!

mariuseus

Posty: 22

 
Kup ramkę na zdjęcia, albo taki zestaw ramek. Ja ostatnio nabyłam tutaj http://multiframe.eu/ taki zegar na ścianę, który jest poprostu uroczy, ładnie wykonany jak od artysty :P oni tam na tej stronce też mają ramki zwyczajne i takie podwójne i takie jakby obrazy ze swoich zdjęć możesz zrobić. Pożądane byłoby sprawdzić mają faktycznie wiele artykułów.

Doamdor

Posty: 12

 
Jak ja kocham robić prezenty.

Ogólnie moja ciocia niedawno miała 70te urodziny więc ja już przejrzałam całego neta w poszukiwaniu tego co można kupić starszej osobie i to wcale nie jest takie wyzwanie, Czy kupujesz starszej Kobieta, szefowi czy kumpeli to zawsze idzie coś wymyślić. Na przykład ostatnio natrafiłam na stronę z ramkami do zdjęć i siedziałam tam chyba godzinę, albowiem taki wybór mieli :P więc móc i chcieć A będzie wam dane :J

erwin_15

Posty: 21