• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zbigniew Kopania - POMOCY!!!

Zbigniew Kopania - POMOCY!!!

Szukam dzieł nowych artystów, dokładnie coś z martwej natury, żeby zrobić sobie w sypialni kolaż. W której galerii obrazów w Warszawie będę mogła znaleźć najwięcej takich dzieł, może jest tak, która specjalizuje się głównie w sprzedaży takich obrazów. Dzięki.

opanik44

Posty: 12

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, ale chyba nie o takich wam chodzi. Jeśli chcecie dobrego portretu ze zdjęcia, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

Marioleczka

Posty: 11

 
Mnie też wydaje się, że kupna obrazów najlepiej dokonywać w galerii sztuki. Można przez jakieś serwisy, lecz to nic sprawdzonego i pewnego. W końcu mówimy o większych pieniądzach. Osobiście bałbym się kupować z nieznanego źródła, dlatego preferuję galerie. Z ostatniego takiego kupna jestem mega zadowolony.

czartoryski

Posty: 9

 
Akurat ja nie należę do zwolenników sztuki, jakoś mnie to nie kręci. Ale moja dziewczyna ubóstwia chodzić do galerii obrazów i tak łażę z nią po Łodzi. Nieraz coś mnie tam zachwyci, ale to nie to mi w duszy gra:) Pozdrawiam.

zbychu6

Posty: 16

 
W moim salonie wisi obraz Zbigniewa Kopanii. Super artysta malarz. Mam chrapkę na więcej, lecz budżet bez wątpienia nie pozwala na razie. Polecam wszystkim niezdecydowanym, warto zajrzeć do galerii i popodziwiać troszkę. Pozdrawiam.

Andzia

Posty: 19

 
Polecam Zbigniewa Kopanię. To wybitny malarz, jakiego prace można znaleźć tutaj http://www.galeria-mad.pl. Natomiast to, czym mnie najniezwyklej zaskoczył to mój portret, który wykonał na zamówienie.

Smutnyjoe

Posty: 24

 
Mam wielką nadzieję, iż pomogę. Też polecam tę galerię sztuki, a to nie tylko dlatego, iż odnajduje się ona w moim rodzimym mieście, niemniej jednak dlatego, iż interesuję się sztuką, a dorobek artystów współpracujących z galerią zdążyłam już poznać i mam bardzo pozytywną opinię o nich. Sami zobaczcie. Jeszcze raz polecam!!!

21gregorek

Posty: 28

 
Z doświadczenia proponuję pana Zbigniewa Kopanię. To mega doświadczony artysta, który specjalizuje się w portretach, wobec tego też widać dużą różnicę pomiędzy jego portretami a artystów, którzy owszem wykonuję je, natomiast nie na co dzień. To profesjonalista w każdym calu.

Piotrek.P

Posty: 20

 
Jeśli już miałabym wybierać pomiędzy obrazami olejnymi a pastelami to oleje wygrywają. Mają duszę, która tak bardzo mnie inspiruje. W domu mam kilka takich, ale mam chrapkę na kolejny:)

Misio

Posty: 24