• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki dla domu poszukuję

siatki dla domu poszukuję

Jeżeli znacie się na siatkach ochronnych dla domu, to napiszcie. Zależy mi na zakupie w jakimś sprawdzonym sklepie, żebym miał pewność, że dobrze wybrałem. Poza tym mam pytanie o montaż. Czy jest rzeczywiście prosty?

mariuszek

Posty: 6

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć gigantycznych oczek, masz rację, bowiem chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bowiem sama miałam do jakiegoś czasu. Niesłychanie skuteczne i pomocne :)

Namo

Posty: 21

 
Masz instrukcję, ale też możesz dopytać w sklepie. Ja sama montowałam i nie miałam problemów. Pamiętaj, żeby wybierać siatki zabezpieczające dla dzieci z drobnym oczkiem. Dzieci lubią wkładać główkę w co popadnie :D, a później problem.

ZaNK3R

Posty: 9

 
Słyszałem, że te siatki ochronne dla domu można stosować również na zewnątrz i świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenia zbiorników wodnych. Taka ochrona przydałaby się na oczko wodne, bo jak wiadomo dzieciaki mają różne pomysły i trudno je niekiedy upilnować.

namok

Posty: 9

 
Jak szukacie siatek dla kota, to polecam zajrzeć do tego sklepu https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkidlakota. Tu mają największy wybór, a poza tym można mieć 100% pewności co do jakości materiałów i wykonania. Polecam, bo sam tu właśnie skorzystałem.

Lupusx

Posty: 15

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i generalnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, iż to doświadczony produkt godny użytkowania.

Ania

Posty: 16