• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Galeria sztuki, jaki sklep ?

Galeria sztuki, jaki sklep ?

Interesuje mnie zamówienie portretu, dokładnie chodzi mi o portrety olejne. Wiem, że mało jest artystów, którzy dobrze to robią. Czy kogoś możecie polecić, może sami zamawialiście i możecie się pochwalić?

Krakus

Posty: 11

 
Takie portrety ze zdjęcia to świetny prezent, sama zamówiłam dla córki. Mam nadzieję, że będzie zadowolona. Obejrzałam na stronie internetowej jak to wychodzi i jestem pod wielkim wrażeniem, że tak w ogóle można namalować. Niektóre portrety są lepsze od fotografii. Wybrałam portret olejny, chyba najładniej takie wychodzą.

piekniśś

Posty: 15

 
Tutaj korzystałem z oprawy obrazów, poza tym wspaniała galeria w Łodzi https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/. Mam nadzieję, iż link się przyda. Cennik niezwykle przyzwoity. Pozdrawiam.

mikesmith0103

Posty: 22

 
Świetna sprawa, dziękuję za polecenie tej galerii. Właśnie o takie portrety olejne mi chodziło. Nigdzie nie mogłam odszukać tak dobrych, jak tutaj się prezentują. Mam nadzieję, iż i moje zamówienie zostanie tak dobrze wykonywane. Pozdrawiam.

mariuszek

Posty: 11

 
Kiedyś nie bardzo interesowała mnie sztuka. Odkąd mam własne mieszkanie gustują w obrazach olejnych i zapełniają moje ściany nie tylko w salonie. Nie wyobrażam sobie, by mogło być w przeciwnym razie. Zatem wszystkim, którzy nie mają pomysłu na design w mieszkaniu proponuję sztukę, jest ponadczasowa i zawsze modna.

Dagmara87

Posty: 12

 
Jeśli chce się wypełnić salon obrazami, którąś ze ścian, to polecam obrazy olejne. Efekt powala na kolana. Taki kolaż z obrazów nawet przeróżnych wielkości jest po prostu cudowny.

mikuser

Posty: 21

 
Skusiłam się jednak na obrazy olejne, znalazłam tanią sprzedaż w tej galerii i jestem zadowolona, ponieważ mam ochotę na więcej:) Z całą pewnością będę tu wracała. Podobają mi się prace tych artystów, dlatego i wam polecam.

hihiotek

Posty: 17

 
Jeśli chce się wypełnić salon obrazami, którąś ze ścian, to polecam obrazy olejne. Efekt powala na kolana. Taki kolaż z obrazów nawet różnych wielkości jest po prostu cudowny.

Jacuś

Posty: 18