• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

żaluzje drewniane Warszawa, poszukuję!!!

żaluzje drewniane Warszawa, poszukuję!!!

Chcę kupić rolety dzień noc. Jakaś firma w mazowieckim jest konkretna? Nie zależy mi na marketowej jakości. Cena też nie jest znacząca, bo to zakup od dawna planowany. Inwestycja musi być choćby na kilka lat.

Jacuś24

Posty: 4

 
Z doświadczenia powiem, iż rolety dzień noc są naprawdę super. Kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Uprzednio wzbraniałam się przed tego typu innowacją :) Ale naprawdę sprawdzają się w mocno nasłonecznionym pokoju.

dskoku

Posty: 17

 
Tak też będę musiała zrobić. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, która doradzi najlepsze rozwiązanie.

stopiw7

Posty: 11

 
Tutaj mają super ofertę plis w Warszawie http://ombra.pl/plisy/. Mnóstwo fasonów, kolorów. Polecam z własnego doświadczenia :) Na stronie wszystko dokładnie opisane i omówione.

Wojciech24

Posty: 21

 
To te, jakie składają się tak, że na dole jest taka harmonijka w wielu przypadkach też ozdobna. Jak poszukasz dokładnie, to można odszukać faktycznie fantastyczne wzory. Tylko pamiętaj, nie kupuj rolet rzymskich w Warszawie w pierwszym lepszym sklepie, bowiem trafisz na marketową jakość. Niepotrzebnie nawet dobrą ;) Polecam odszukać jakiegoś znanego usługodawcę.

Black_Riot

Posty: 4

 
A ja z własnego doświadczenia polecam plisy u któregoś z dobrych usługodawców z Warszawy. Według mnie są o niebo lepsze od żaluzji. Każdy ma swoje własne upodobania, ale plisowane żaluzje są naprawdę nowoczesnym rozwiązaniem.

mAriola00

Posty: 12

 
Warto poczytać trochę opinii lub wybrać firmę od rolet, która znana jest w Warszawie. Pierwsza z brzegu nie brzmi dobrze :D Poświęć trochę czasu na sprawdzenie, co piszą o usługach inni. To najlepszy sposób na znalezienie dobrego produktu i usługi. Też tak właśnie będę musiał :)

Klarka23

Posty: 11

 
Nie sądziłam, że plisy okienne to aż tyle możliwości. Firma z Warszawy wykonała kawał dobrej roboty. Montaż szybko i w końcu salon wygląda tak, jak już od dawna powinien :D Jestem bardzo zadowolona.

WTFurdoin

Posty: 17