• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szablony malarskie, sklep online ?

Szablony malarskie, sklep online ?

Hej.
Przedmiotem mojego zainteresowania stały się w ostatnich dniach szablony malarskie, ponieważ chciałem udekorować w stosowny sposób swój pokój.

Czy zmieszczę się w budżecie 100-200 pln?

Smerfik

Posty: 10

 
Sama poradziłam sobie, aby umieścić naklejki ścienne w odpowiednich miejscach. Z tego względu wydaje mi się, że temu zadaniu jest w stanie sprostać absolutnie każdy klient. Nigdy wcześniej nic takiego nie robiłam, a ponadto nie mam żadnych specjalnych zdolności manualnych. Dacie radę ;)

dspk666

Posty: 22

 
Stworzenie efektownej kompozycji z pomocą naklejek ściennych to dla mnie bułka z masłem. Robiłem to już trzykrotnie. To nic skomplikowanego, a ile satysfakcji :)

MacieqLeo

Posty: 24

 
Zaciekawiły mnie szablony malarskie, więc postanowiłem sięgnąć z okazji i dokonać zakupu odpowiedniego produktu.

Szablony z tworzywa zakupiłem tu: http://www.naklejkolandia.pl/k59,szablony-malarskie-z-tworzywa-wielorazowe.html.

DevilScream

Posty: 17

 
Prosto domyślić się, że szablony malarskie są zarezerwowane dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Trzeba włożyć troszkę więcej pracy w to, aby wyglądały one efektownie na ścianie. Osobiście polecam takie szablony. Nie zawiedziecie się.

Doamdor

Posty: 12

 
Dwukrotnie kupowałem póki co naklejki na ścianę i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Na pewno ma to związek z faktem, iż najpierw starannie wybierałem wzór, a później przykładałem mnóstwo uwagi na etapie jego przyklejania. Naklejki służą mi od kilku lat bez żadnych kłopotów.

grzes3345

Posty: 11