• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

parawany do podziału ścian

parawany do podziału ścian

Hej, czy warto waszym zdaniem zainwestować w parawan do podziału salonu kosmetycznego?

Phylu

Posty: 6

 
Mam trzy parawany, jeden w sypialni, jako przebieralnia, drugi na wannie, a trzeci w salonie wydziela biurko od strefy wypoczynkowej, więc można sobie popracować w komfortowych warunkach.

Wacław

Posty: 7

 
W dekoracyjny parawan zainwestuj, bo moim zdaniem uniwersalne rozwiązanie do dzielenia dużych, czy nawet mniejszych pokojów, szczególnie ze współlokatorami.

Hostelos3

Posty: 17

 
Spróbuj na początku parawanem dekoracyjnym przetestować różne ustawienia podziału nieruchomości. Z czasem możesz sobie ewentualnie ściankę działową już na stałe wprowadzić. Parawan jest idealny do większych testów. W dobrych cenach masz na https://www.fototap.pl/parawany do tego bezpłatna przesyłka w każdym przypadku.

mniszko

Posty: 6

 
Chyba najtańszy do podziału przestrzeni jest parawan. Zastanów się nad takim z nadrukiem, bo klasyczne drewniane moim zdaniem strasznie wyglądają. Standardowo masz 3 lub 5 częściowe. Te drugie dobrze wypadają w salkach konferencyjnych i większych salonach.

Mnert67

Posty: 8

 
Ścianka, najlepiej składana to chyba najlepszy teraz pomysł na szybki podział przestrzeni użytkowej w nieruchomości, bo przede wszystkim bardzo mało miejsca zajmuje i niedroga inwestycja.

Modniś

Posty: 11

 
Według moich doświadczeń parawan to bezinwazyjny sposób na zmianę układu wnętrz, do tego tani i fajnie wyglądający, więc inwestycja godna uwagi.

Hello98

Posty: 16

 
W biurze mamy parawan, jakby trzeba było jakieś umowy podpisywać, czy porozmawiać w bardziej komfortowej atmosferze ze specjalistą to zawsze się sprawdza.

Okolicc34

Posty: 4

 
Masz jeszcze alternatywne zastosowanie parawanów, a mianowicie ukrycie niedoskonałości, np. po remoncie. W taki sposób właśnie brzydki grzejnik zastawiłem. Nikt go nie widzi, wszystko ok wygląda.

labuh

Posty: 17