• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Fototapety

Fototapety

Witam, czołem ;-) Szukam porządnie zaopatrzonego sklepu z fototapetami/obrazami w sieci. Ktoś coś? Chcę mieć po prostu duży wybór grafik a nie trzy na krzyż i wszystkie na te samo kopyto....

Yuri20

Posty: 3

 
Ile trzeba zapłacić za fototapetę załóżmy w formacie 2 na 4 metry? To jest kwestia stówki, dwóch stówek, więcej czy mniej? Chodzi mi o lepszą gatunkowo rzecz.

Odi

Posty: 22

 
Ostatnio podczas remontu restauracji kupiliśmy dużo fototapet przez stronę http://fototap.pl i nie było z nimi problemów. Krótki czas oczekiwania na dostawę rolki zapakowane porządnie nic w czasie transportu nie ucierpiało. Samo klejenie do ściany to jest szybka robota, na swojej stronie mają podaną instrukcję obsługi.

Namo

Posty: 9

 
Nie kojarzę gdzie w internecie sprzedają takie dekoracje ale ostatnio w markecie widziałem że mieli coś takiego jak okleiny do mebli drzwi itd. Ciekawa opcja, zawsze to jakaś odmiana wystroju.

Modniś

Posty: 8

 
Fototapeta daje dobry efekt ale musi być po pierwsze dobrze dopasowana pod konkretne wnętrza ze smakiem i klasą a z drugiej strony musi być też dobrze zamontowana – u tu czasami ludzie mają problemy.

Max Pejnn

Posty: 18

 
Jakim klejem się klei fototapetę? To jest ta sama metoda co przy klejeniu klasycznych tapet? Bo pamiętam że swego czasu oklejałem ścianę w przedpokoju i nawet łątwo mi to poszło, żona sobie chwali :)

asimner

Posty: 15