• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gres, znacie jakiś sklep?

Gres, znacie jakiś sklep?

Hej, szukam sklepu, który ma duży wybór odnośnie okładzin na podłogę. Nie wiem co wybrać, może macie jakieś propozycje.

Czarek

Posty: 18

 
Remontowaliśmy dom w zeszłym roku i właśnie z płytkami mieliśmy największy problem. To znaczy nie wiedzieliśmy co wybrać. Wprawdzie budżetu nie mieliśmy jakoś znacząco ograniczonego, ale tyle tego jest, że było ciężko.

codePerformance

Posty: 12

 
Duży wybór płytek mają tutaj http://www.lu-go.pl. Na sklep wpadłam przy okazji szperania w internecie, bo jestem w trakcie gruntownego remontu. Da się tu wybrać naprawdę dobrej jakości materiały.

BobStanley

Posty: 18

 
Bardzo ciekawe i duży wybór mozaiki. Dziękuję za propozycję sklepu. Mężowi też się podoba, także w końcu jesteśmy jednomyślni. Odetchnęłam, bo remont będzie mógł zacząć się jeszcze latem. Dziękuję i pozdrawiam.

Madzia

Posty: 16

 
Jak się dobrze przyłożysz i wcześniej dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz idealnie. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie wiele. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie znajdziesz tego sporo.

Trener

Posty: 21

 
Remontowaliśmy dom w zeszłym roku i właśnie z płytkami mieliśmy największy kłopot. To oznacza nie wiedzieliśmy co wybrać. Wprawdzie budżetu nie mieliśmy jakoś istotnie ograniczonego, lecz tyle tego jest, że było ciężko.

Sebo

Posty: 18

 
Jeżeli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeżeli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

Ania

Posty: 16

 
Na podłogę w kuchni można wybrać naprawdę różny materiał i wcale nie jest tak, że musi to być tradycyjna płytka. Obecnie można poczytać sobie o materiałach, które nie chłoną wilgoci i wybrać coś bardzo atrakcyjnego.

tigra32

Posty: 16

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

hejhej00

Posty: 18