• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ładowarka uliczna

Ładowarka uliczna

Może ktoś z Was zna, albo pracuje w firmie, która przygotowuje elementy małej architektury
z modułami Wi-FI i ładowarkami do urządzeń elektronicznych w oparciu o panele słoneczne? Szukamy takich opcji do parku miejskiego i potrzebujemy firmy, która będzie w stanie to dla nas wykonać. Jeśli jesteście w stanie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać.

Yuteta

Posty: 2

 
Zdecydowanie, jeśli chodzi o wykonanie urządzeń solarnych to szukaj firm, które się w branży specjalizują i będą w stanie zaproponować dobrze przygotowane rozwiązania. W tym momencie sporo się na tym polu dzieje, ale jednocześnie musisz mieć pewność, że ktoś kto wykonuje takie stacje będzie gwarantował i dobrą jakość.

Nowa

Posty: 5

 
Wiadomo, że panele fotowoltaiczne dają bardzo dużo możliwości, więc jeśli chodzi o małą architekturę to tworzenie interaktywnych ławeczek, które wykorzystują takie zasilanie faktycznie staje się dość popularne i sporo miejsc można już z takimi ławeczkami spotkać.

Motospec

Posty: 6

 
Z tego co ja zaobserwowałem to ławki z elementami ładowania pojawiają się w miejscowościach turystycznych i w mojej ocenie to właśnie tam najłatwiej będzie się z nimi spotkać. Choć coraz więcej miast chce być eko i faktycznie takie elementy w miastach zaczynają się obecnie pojawiać.

Hymnny4

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o inwestycje w mieście to takie ławeczki solarne z ładowaniem elektroniki faktycznie mogą być pozytywnie odbierane, poza tym jest to także sposób na to, by miasto pokazało, że jest eko.

SABUR

Posty: 3

 
W przypadku firmy Smartta (https://smartta.pl/) możesz liczyć na elementy małej architektury, jeśli chodzi o meble solarne, w tym ławki z modułami ładowania. Firma się w tym specjalizuje, więc oferta jest na bardzo wysokim poziomie, można również liczyć na pomoc przy wyborze ze strony pracowników, którzy są tam zatrudnieni.

Wacław

Posty: 5

 
Miasta, szczególnie turystyczne, szukają takich rozwiązań, którymi mogą się wyróżnić. Mam wrażenie, że dla wielu miast właśnie takie stacje ładowania połączone z przewodnikiem turystycznym, dla gości, którzy się tam pojawiają. W takiej formie rzeczywiście już w kilku miejscach się spotkałem z takimi stacjami.

1AdamoSk

Posty: 13

 
Wydaje m się, że takie stacje sprawdzą się szczególnie w tych miejscach, gdzie jest dużo ludzi. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że wiele takich elementów się pojawia się na przystankach, czy na dworcach, gdzie faktycznie, jeśli chodzi o funkcjonalność to możliwe, że najlepiej będzie wykorzystywana.

Bankowy

Posty: 9

 
Na pewno większość gmin obecnie idzie w kierunku eko. Jeśli chodzi o takie stacje ładowania elektroniki z modułami z paneli solarnych to bardzo popularny kierunek, na który sporo gmin w tej chwili się decyduje.

Wariat

Posty: 5

 
Takie instalacje, które obecnie można wykorzystać to przede wszystkim różnego rodzaju stacje ładowania, które właśnie wykorzystują panele fotowoltaiczne jako źródła energii i faktycznie jest to na pewno opcja, która będzie bardzo ekonomiczna.

Boss

Posty: 10