• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

logistyka paliwa

logistyka paliwa

Chciałbym się dowiedzieć czegoś o firmie Regesta przed nawiązaniem współpracy, jak przewoźnik. Może mnie naprowadzicie na konkrety, czy jeździcie dla nich?

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Tak, aktualnie teraz zatrudniają. Też swoim chłopakom, synom mówię, żeby się załapali, ale coś średnio ciągnie. Warunki zatrudniania eleganckie, dla młodego idealne. Umowa o pracę, żadnych opóźnień, pustych kilometrów nie ma, nie zmarnujesz się tam. Szkolenia i rozwój pracownika też wpisany w codzienność. Duża ulga, jak masz przeżycia z mało efektywnymi spedytorami.

Fanatyk

Posty: 6

 
Współpraca ze spedytorem bardzo udana ogólnie. Jako przewoźnik to mam poczucie, że ktoś jednak dba tam z drugiej strony, jest się zawsze do kogo odezwać.

Klarka34

Posty: 2

 
Tak się właśnie pracuje dla korpo zagranicznych, szacunek dla człowieka od samego początku, ale całe szczęście i do Polski taka filozofia wchodzi.

derums3

Posty: 2

 
Regesta spoko firma dla przewoźników. Pracuję dla nich to myślę, że wysokie stawki frachtów. Możesz samodzielnie ocenić, jak znajdziesz chwilę. Stawki mogę Ci wysłać na priv, albo pogadamy chwilę. Spokojnie zaangażuj się w rekrutację. Mi odpisali, raczej szukają ludzi szczerze, a nie jakieś głupoty.

propek1

Posty: 13

 
Czytałem, że rekrutacja ma kilka kroków, właśnie tego się najbardziej boję, żeby czasu przesadnie nie tracić. Nie lubię, jak się coś obiecuje, a później nie dotrzymuje. Mam nadzieję, że tutaj nie ma czegoś takiego.

Black_Riot

Posty: 2

 
Ludzkie warunki zatrudnienia, a na to chyba wszyscy liczymy, więc tym bardziej dzięki za zaangażowanie w dyskusję.

Diuszek45

Posty: 3

 
Dała mi ta odpowiedź sporo do myślenia. Właśnie całe życie optymalizuję działalność, gdzieś tam śmigam, ale to niestałe jakieś relacje zawsze. Umowa o pracę to by była spoko zmiana.

demonn

Posty: 9