• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Co myślicie o wodzie zjonizowanej

Co myślicie o wodzie zjonizowanej

Cześć ludzie, szukam dobrego jonizatora do wody. Kiedyś widziałem reklamę w TV, niemniej jednak teraz jak poszukuję sklepu to nie mogę znaleźć. Proszę o namiary na sprawdzonych dostawców:)

Pozdrawiam.

Orolniki

Posty: 16

 
Z tego co ja słyszałem duże zakwaszenie organizmu bardzo źle wpływa na jakość krwi, która przecież utrzymuje nas przy życiu. Zakwaszona krew gęstnieje, dlatego warto pić wodę zasadową, aby zwiększyć krążenie, ochronić żyły przed zakrzepami!

Już od lat piję taką wodę i jeszcze nie miałem problemów z krążeniem.

Kolekcjoner

Posty: 21

 
Jestem pozytywnie zaskoczony z używania jonizatora. Na początku troszkę wątpiłem w skuteczność takiej wody. Myślałem tak – woda ma mnie wyleczyć?! No i się okazało, iż wyleczyła. Widać to po wynikach krwi. Głównie jeśli chodzi o cukier, który uległ zdecydowanemu obniżeniu.

Programista

Posty: 15

 
Mam troszkę doświadczeń z wodą alkaliczną, albowiem swego czasu piłem ją na poprawę kondycji skóry. Jak najniezwyklej mogę taką wodę polecić. Jednak kwasowość to jest gigantyczny kłopot, człowiek nawet sobie nie zdaje sprawy ile chorób wynika właśnie z olbrzymiego zakwaszenia organizmu, nawet chorób skórnych.

pmrm1

Posty: 15

 
Moja sąsiadka jakiś czas temu sobie sprawiła jonizator i na żywo mogę obserwować efekty:) Z miesiąca na miesiąc gubi kilogramy jak szalona. Też myślę nad tym urządzeniem. Póki co raczej wody do diety nie włączałam za dużo. Zresztą, ja w ogóle żadnej diety nie prowadziłam :P

MacieqLeo

Posty: 25

 
Hehe, też się śmieję jak widzę większość wód mineralnych w sklepach. 400 – 700 mg/l to jest standard jeżeli chodzi o mineralizację. Tylko wyjątki przekraczają 1000 mg/l. Wobec tego pewnego, pięknego dnia się wkurzyłem i zainwestowałem w jonizator:) Już nie wydaję kasy na wodę, bo mam swoją, własną, odkwaszoną w domu.

Polecam!

Azazel412

Posty: 24

 
Z jonizatora wody alkalicznej korzystam dopiero od trzech miesięcy. Efekty są zaskakujące wręcz. Obniżył mi się cholesterol, straciłem kilka zbędnych kilogramów. Życie odzyskało swój dawny smak!;) Taki jonizator zamówiłem sobie online ze strony www.naturaizdrowie.eu. Sprawna obsługa i przystępne ceny. Jeżeli szukasz takiego urządzenia to myślę, iż pożądane byłoby tutaj sprawdzić.

ciumar1

Posty: 24

 
Jestem zdecydowanym zwolennikiem obecności wody w diecie. W sumie jeżeli chodzi o wodę jonizowaną to odkryłem ją niedawno. Uprzednio jechałem na mineralnej. Mam ponad 40 lat i dzięki wodzie wciąż utrzymuję porządne BMI i porządne wyniki podstawowych badań – morfologii, cholesterolu, EKG itd.

Polecam wszystkim wodę!

André22

Posty: 21

 
Powiem o takiej ciekawostce. Pewnie mało osób o tym wie :) Na przykład w takiej odległej Japonii, coraz częściej zdarza się, że leki takie jak antybiotyki są zastępowane wodą alkaliczną! Jaki jest skutek takiej popularyzacji wody? Znakomite statystyki dotyczące kondycji zdrowotnej Japończyków. Moim zdaniem warto brać przykład z naszych skośnookich przyjaciół :)

Pozdrawiam!

BobStanley

Posty: 18