• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kamieniarz, która firma ?

kamieniarz, która firma ?

Blaty z kamienia można w jakiś sposób samemu dociąć czy potrzebny jest profesjonalny sprzęt? Montować samemu czy dać to specjaliście? Co mi radzicie, bo przyznam, że nie mam o tym zielonego pojęcia.

nauczka5

Posty: 4

 
Można znaleźć różnych kamieniarzy, ale ja osobiście polecam firmę https://nagrobkikamienne.pl. oni bardzo solidnie podchodzą do swoich prac. Zawsze jestem zadowolony z ich usług. Zamawiałem już dla wujka nagrobek. Miałem już w jednym z domów schody kamienne od tej firmy. Blaty też oczywiście od nich mam.

Frasiek22

Posty: 12

 
Sam bym się nie brał za docinanie blatów. Można jakiś sprzęt pożyczyć, ale rzeczywiście trzeba się na tym znać. Według mnie to nie jest wcale takie proste obowiązek, na które wygląda, zatem niech zajmą się tym specjaliści. Aż takie niezmiernie kosztowne przecież to nie jest.

kamilos071

Posty: 17

 
W zakładzie kamieniarki można się wszystkiego dowiedzieć. Opinie, co do materiałów są bardzo różne, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zaczerpnąć informacji u źródła.

NanoPIK

Posty: 11

 
Bez problemów można będzie znaleźć kamieniarza, który zajmuje się nagrobkami. To przecież dla nich podstawę źródło dochodu. Mogą robić takie rozmiary i takie rodzaje nagrobków, jakie tylko chcemy. Znają się na tym bardzo dobrze. Mają odpowiedni sprzęt, dlatego wykonują swoje usługi w pełni profesjonalnie.

TomekK

Posty: 13

 
Wybrałem firmę Stonegranit, bo czytałem o nich niesłychanie dobre opinie. Jestem faktycznie niesłychanie zaspokojony. Nagrobek stoi od wielu lat i nic się z nimi nie dzieje. Widać korzystają z niesłychanie porządnych materiałów.

Adi666

Posty: 8

 
Byłem dzisiaj u kamieniarza dowiedzieć się czy mam sam mierzyć te schody czy oni to robią? Na szczęście wszystkim się zajmują. Trochę mnie uspokoili, bo trudno byłoby mi to wszystko zamontować tak żeby było trwałe, estetyczne i jeszcze bezpieczne.

Jimer66

Posty: 4

 
Mam blaty z kamienia i nie narzekam. Wolę granit niż marmur to jest z nim mniej kłopotów. Cena, jeśli chodzi o trwałość według mnie niesłychanie dobra.

Yuri20

Posty: 3

 
Z różnych firm korzystałem przez ostatnie lata, dlatego nie jestem w stanie wskazać tej najlepszej. Można się kierować ceną, ale nigdy nie można brać czegoś, co jest słabej jakości. Warto o tym pamiętać, a wtedy na pewno efekt pracy kamieniarza będzie dla nas zadowalający, a przecież o to nam chodzi.

Dyduszek22

Posty: 5

 
Sam bym się nie brał za docinanie blatów. Można jakiś sprzęt pożyczyć, ale naprawdę trzeba się na tym znać. Według mnie to nie jest wcale takie proste zadanie, na jakie wygląda, dlatego niech zajmą się tym specjaliści. Aż takie bardzo drogie przecież to nie jest.

Penio

Posty: 10