• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Akcesoria dla zwierząt

Akcesoria dla zwierząt

Cześć. Od niedawna mam małego psiaka i muszę mu zapewnić dobre jedzenia. Która karma dla psów jest warta polecenia.

Którą karmę dajecie swojemu zwierzakowi?

Limwe45

Posty: 17

 
Cześć. Jako zapalony wędkarz szukam sklepu ze sprzętem ale takim naprawdę markowym. Już mi się znudziły tanie żyłki i kołowrotki które ciągle się zacinają.

Czy ktoś może zna jakiś dobry sklep?

bienkus22

Posty: 16

 
Cześć.

Ja też zauważyłem że w parze z wysoką ceną niekoniecznie idzie wysoka jakość. Zdziwiło mnie na początku że producenci starają się oszukiwać nawet na czymś takim jak karma dla psów ale teraz już do tego przywykłem

Wojciech24

Posty: 21

 
Witam. Dzięki za pomocny link. Ja także skorzystałem i się dowiedziałem o wielu fajnych rzeczach. W dzień mogę spokojnie wędkować a w nocy robić zakupy na wyprawy wędkarskie.

Misio

Posty: 24

 
Dzień dobry. niesłychanie proszę o pomoc i polecenie mi gdzie można zakupić karmę dla kota? Jestem osobą niepełnosprawną i robię zakupy poprzez Internet. Karma dla kota to dla mnie nowy temat, dlatego proszę o pomoc.

reavan

Posty: 20

 
Hej. Ja też mam najwspanialszego przyjaciela czworonożnego i tak się zastanawiam czy dobrze o niego dbam.

Może się wypowiecie jak dbacie o swoje zwierzęta.

Laleczka4

Posty: 20

 
Hej. Wędkowanie jest super ale jak się ma dobry sprzęt i wyposażenie. Wędkuje się przyjemnie jak ma się czym. Gorzej jak się tkwi na brzegu z zepsutym kołowrotkiem a inni wyciągają piękne ryby.

deksta84

Posty: 22

 
Hej. Nic tak nie nauczy odpowiedzialności dziecka jak zwierzątko. Każde zwierzę będzie wymagało od dziecka że będzie musiało pamiętać o jego karmieniu i wychodzeniu na spacer.

Myślę że dla dziecka to niesłychanie dobra sprawa.

nero45

Posty: 22

 
Hej. Zgadzam się, ja zarówno wolę bardziej nabyć coś wartościowego dla mojego kota niż sobie.

To nie oznacza iż popadam w skrajności natomiast uważam iż odpowiadam za to zwierzę i się troszczę o nie bardziej niż o siebie a jest to tym bardziej możliwe iż trafiłam na link http://www.copino.pl który mi pomaga w dokonywaniu zakupów szybko i starannie.

Mamuśka

Posty: 17