• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wycena aktuarialna, proszę o pomoc

wycena aktuarialna, proszę o pomoc

Mam małe przedsiębiorstwo i przydałaby mi się wycena aktuarialna. Nie wiecie może, które biuro się tym zajmuje? Nie wiem, do kogo mam się zgłosić, a wiem, iż tutaj konieczne są należyte uprawnienia i doświadczenie.

pracuss33

Posty: 1

 
Nie było okazji w naszej spółce korzystać z takiej wyceny, dlatego trudno mi coś powiedzieć. Na pewno jakieś informacje można będzie znaleźć w internecie. Według mnie, jeśli szuka się specjalistów to najpierw patrzy się, jakie mają referencje, a nie tylko pyta się o ich cennik.

nauczka5

Posty: 4

 
Trzeba pamiętać o tym, iż zrobienie wyceny aktuarialnej to złożony proces. Dla firma, która się tym zajmuje nie ma znaczenia powód, dla którego się to robi. Zawsze do wszystkiego się dostosowują, bo zatrudniają osoby, jakie mają nie tylko doświadczenie, lecz również licencje. Takie osoby niezmiernie chętnie mogą każdemu pomóc.

Andziaaan

Posty: 7

 
Polecam wycenę aktuarialną z firmą https://attuario.pl, bo oni naprawdę się na tym bardzo dobrze znają. Nam pomogli i nie mamy żadnych zastrzeżeń do wykonania tego zadania. Z tego, co wiem inne firmy też są zadowolone.

dzastinn

Posty: 13

 
Bez kłopotów można znaleźć firmę, jaka się tym zajmuje. Zanim jednakże zacznie się nasza współpraca należałoby do nich zadzwonić. Jeżeli nie wiemy jak to ma przebiegać i wyglądać to oni chętnie nam pomogą. Znają się na takich wycenach spółek, bo robią to niezmiernie często. Jeżeli ich klienci są zadowoleni to my też będziemy.

Lupusx

Posty: 13

 
Jeżeli jest nakaz sądu to wtedy wycenę spółki przeprowadzają tylko osoby, jakie mają uprawnienia. My możemy jedynie sobie na to patrzeć i nic wiecej. Wiadomo, że gdybyśmy sami mieli robić wycenę to byłaby mocno zawyżona. Lepiej żeby się tym zajął ktoś, kto od lat siedzi w tym temacie i nie popełni przy wycenie żadnych błędów.

imbertos

Posty: 9

 
Im większa jest firma tym więcej pracy jest, aby to wszystko sensownie wycenić. Posiadacz spodziewa się wysokiej ceny, lecz jeżeli spółka jest przejmowana to druga strona chce ceny niskiej.

merlo45

Posty: 5

 
Trzeba pamiętać o tym, że zrobienie wyceny aktuarialnej to złożony proces. Dla firma, która się tym zajmuje nie ma znaczenia powód, dla którego się to robi. Zawsze do wszystkiego się dostosowują, bo zatrudniają osoby, które mają nie tylko doświadczenie, ale również licencje. Takie osoby bardzo chętnie mogą każdemu pomóc.

Joe

Posty: 6