• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ładowarka uliczna

Ładowarka uliczna

Może ktoś z Was zna, albo pracuje w firmie, która przygotowuje elementy małej architektury
z modułami Wi-FI i ładowarkami do urządzeń elektronicznych w oparciu o panele słoneczne? Szukamy takich opcji do parku miejskiego i potrzebujemy firmy, która będzie w stanie to dla nas wykonać. Jeśli jesteście w stanie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać.

Sehano

Posty: 1

 
Z tego co ja zaobserwowałem to ławki z elementami ładowania pojawiają się w miejscowościach turystycznych i w mojej ocenie to właśnie tam najłatwiej będzie się z nimi spotkać. Choć coraz więcej miast chce być eko i faktycznie takie elementy w miastach zaczynają się obecnie pojawiać.

Kitas

Posty: 7

 
Z tego co widzę to na małą architekturę w stylu eko sporo miast się decyduje, więc też firm, które się tym zajmują jest również coraz więcej. Jak będziecie chcieli u siebie coś takiego wykonać to warto oczywiście poszukać jakieś firmy, która ma doświadczenie w branży i zapewni takie rozwiązania, które w praktyce się dobrze sprawdzą.

Acclaim

Posty: 14

 
Jeśli znajdziecie dobrego wykonawcę to takie ławeczki z modułami ładującymi elektronikę mogą być rzeczywiście ciekawą propozycją na osiedlu. Jak mieszkańcy są zainteresowani, a spółdzielnia ma na coś takiego dostępne środki to rzeczywiście warto, będzie z takiego elementu skorzystać. Moim zdaniem świetnie się to sprawdzi i użytkowników takiej ławki nie będzie brakowało.

Fajaaa

Posty: 3

 
U nas na osiedlu stanęła właśnie taka ławka z panelami solarnymi i kablami do ładowania na placu zabaw. Chyba to rada dzielnicy się na nią zdecydowała, ale jak tak obserwuje to rzeczywiście ławka jest popularna i sporo rodziców właśnie na niej siada więc wygląda na to, że to taka opcja, która rzeczywiście świetnie się sprawdziła i cieszy popularnością.

Smutnyjoe

Posty: 24

 
Faktycznie, spotkałem się już w miastach z ładowarkami solarnymi i rzeczywiście te z panelem fotowoltaicznym to bardzo popularny obecnie kierunek. Co do wykonawcy, to trzeba szukać jakieś firmy, która w takich elementach się specjalizuje i będzie w stanie zapewnić na tym polu w pełni profesjonalną ofertę.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Zdecydowanie, jeśli chodzi o wykonanie urządzeń solarnych to szukaj firm, które się w branży specjalizują i będą w stanie zaproponować dobrze przygotowane rozwiązania. W tym momencie sporo się na tym polu dzieje, ale jednocześnie musisz mieć pewność, że ktoś kto wykonuje takie stacje będzie gwarantował i dobrą jakość.

Dosti

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o takie propozycje urządzeń solarnych z ładowarką i stacją naprawczą do rowerów to my sobie na placu zabaw taką ławkę z ładowarkami zorganizowaliśmy. W sumie to takie urządzenie zostało zamontowane na wniosek mieszkańców. Dodatkowo obok placu zabaw stoi też stacja do naprawiania rowerów.

KRK-Gosiaa

Posty: 3

 
W przypadku stacji do ładowania, możesz liczyć na https://smartta.pl/. Firma się w tym specjalizuje i faktycznie temat znają doskonale, pracownicy pomocni więc, jeśli nie do końca będziecie wiedzieli na co się zdecydować to będzie można również liczyć na ich pomoc przy podejmowaniu decyzji. Same urządzenia z panelami wykonane funkcjonalnie, na pewno będzie to świetny wybór.

Damiano

Posty: 16

 
Na pewno większość gmin obecnie idzie w kierunku eko. Jeśli chodzi o takie stacje ładowania elektroniki z modułami z paneli solarnych to bardzo popularny kierunek, na który sporo gmin w tej chwili się decyduje.

drumer

Posty: 11