• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Znacie dobre miejsce na zaparkowanie auta?

Znacie dobre miejsce na zaparkowanie auta?

Yo, mam cel lecieć na ferie do ciepłych krajów niemniej jednak nie wiem co mam zrobić z samochodem jak już dojadę na miejsce. Czy jest jakiś parking w pobliżu lotniska? Jeśli posiadacie jakieś informacje na dany temat to niesłychanie proszę podzielcie się nimi ze mną, będę ogromnie wdzięczna za informacje.

23_1234

Posty: 12

 
Witam, bardzo polecam parking przy lotnisku, poleciła mi go moja znajoma i jestem z niego bardzo zadowolona, doczytałam informacje na dany temat na stronie http://www.parkinghotelmodlin.pl i się zdecydowałam na zostawienie tam auta, jestem zadowolona i go wam polecam!

Siarczanek3

Posty: 16

 
Dzień dobry, jeżeli macie dylemat gdzie zostawić auto podczas waszej podróży to zostawcie je na parkingu przy lotnisku bowiem jest on strzeżony i warto tam zostawić własne auto i nie martwić się o jego bezpieczeństwo.

Galagda

Posty: 13

 
Dużo ludzi polecało mi parking przy lotnisku jednak nie skorzystałem z niego, lecz jeżeli chcecie to poczytajcie sobie na stronie http://www.parkinghotelmodlin.pl i nim i zdecydujcie czy wam on odpowiada czy nie.

Słyszałam wile dobrego na jego temat.

transerwis

Posty: 26

 
Witam, bardzo polecam parking przy lotnisku w Modlinie, co roku zostawiam tam auto i jestem z tego parkingu bardzo zadowolona, polecam go moim znajomym. Jest to bardzo porządne i tanie rozwiązanie.

Już nie będziesz musiał nikogo prosić aby zawiózł cię na lotnisko i odebrał, dzięki temu będziesz zależny jedynie i wyłącznie sam od siebie.
Pozdrawiam.

Adi666

Posty: 19

 
Cześć, jeżeli chcecie mieć pewność, że wasze auto będzie bezpieczne pod wasza nieobecność to zostawcie je na parkingu przy lotnisku Modlin, jest ono najlepsze i najbezpieczniejsze. Niezwykle go polecam wszystkim moim znajomym i rodzinie.

Dzięki niemu jestem spokojny w czasie wylotu.

CAUCHETWERE

Posty: 16

 
Dzień dobry, jeśli nie wiecie co wykonać z waszym autem to zostawcie je na parkingu przy lotnisku albowiem tam jest najbezpieczniej i najkorzystniej jeśli chodzi o ceny. Polecam go niesłychanie serdecznie, dbajcie o własne pojazdy.

Śmieszek

Posty: 21

 
Cześć, słyszałem, iż jest niezwykle porządny parking zaraz przy lotnisku, mój kuzyn zawsze zostawia tam samochód i jest w pełni z niego zadowolony. Mnóstwo informacji na jego temat znajdziecie na stronie http://www.parkinghotelmodlin.pl, napiszcie jak wam się podoba i czy z niego skorzystaliście.

Pozdrawiam, mam nadzieje, iż pomogłem.

VamnHopeHom

Posty: 17

 
Witam, jeśli chcecie to skorzystajcie z parkingu przy lotnisku, jest on niesłychanie bezpieczny i dzięki temu będziecie spokojni o wasze autko. Jeśli jesteście osobami, które szanują własne rzeczy i o nie dbają to koniecznie skorzystajcie z parkingu strzeżonego, polecam parking Modlin!

Misio

Posty: 24

 
Dzień dobry, co powiecie na temat parkingu przy lotnisku Modlin?

Mam cel zostawić tam swoje auto ale trochę się waham, pomóżcie podjąć mi właściwą decyzję, będę się kierowała waszymi opiniami i poradami.

Z góry dziękuje niesłychanie.

tasdefleja

Posty: 22