• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

soda oczyszczona czyszczenie

soda oczyszczona czyszczenie

Szukam dobrej maszyny do oczyszczania powierzchni w trakcie prac remontowych, renowacyjnych. Zależy mi na czymś co będzie wydajnie pracować, charakteryzować się będzie faktycznie dobrą jakością. Wiadomo, że powszechnie stosuje się piaskarki, ale może macie coś sprawdzonego co można wybrać zamiast piaskowania?

TomekK

Posty: 2

 
Ja też się dość długo zastanawiałem ostatecznie zdecydowałem się na model SB -500 od SodaBlast Systems (https://www.sodablastsystems.pl/) I zamiast ogarniania pracowników w trakcie remontu jeżdżę sam do zleceń i oczyszczam różne obiekty. Dla mnie była to zmiana na plus. A sama technologia przede wszystkim użyteczna i rzeczywiście niezwykle efektywna.

BOBOBO%6

Posty: 5

 
W przypadku sody można liczyć na dobre efekty czyszczenia, natomiast musisz mieć do tego odpowiedni sprzęt i dobrze przygotowanego pracownika, który będzie w stanie taki sprzęt wykorzystać tak jak należy, że to czyszczenie faktycznie będzie przynosiło dobre efekty.

Niciuśś98

Posty: 6

 
Oczyszczanie sodą jest przede wszystkim szybsze niż piaskowanie i między innymi z tego względu warto będzie się na taką usługę zdecydować. Dobre maszyny do sodowania dużo mocniej wypuszczają czyściwo i dzięki temu też efektywność takich usług będzie lepsza niż przy piaskowaniu, gdzie prędkość czyściwa jest 3 razy mniejsza.

wirwik

Posty: 6

 
Sodowanie faktycznie daje super efekty i moim zdaniem z tego warto skorzystać. Jeśli tylko masz taką opcje, kogoś ze sprzętem do sodowania dostępnego to warto skorzystać, efektywność czyszczenia będzie znacznie większa niż w przypadku realizowania takich usług jak piaskowanie.

gruszk56

Posty: 4

 
Wiadomo, że piaskowanie jest nadal bardzo popularne, bo jednak od lat jest bardzo często wykorzystywane. Natomiast jeśli będziesz chciał z tej usług skorzystać to też warto rozważać sodowanie, bo jednak efektywność takiego czyszczenia, które będzie z użyciem sody będzie pewnie wyższa niż w przypadku działań związanych z piaskowaniem.

Lupusx

Posty: 13

 
Ja obecnie dysponuje maszyną do sodowania i jestem bardzo zadowolony. Nie brakuje klientów, którzy są zainteresowani skorzystaniem z takiej usługi więc to wielki plus. Sam sprzęt funkcjonuje faktycznie na wysokim poziomie i czyszczenie jest dużo skuteczniejsze niż z piaskarką, którą wcześniej wykorzystywałem,.

Klaudi

Posty: 2