• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

agencja pracy

agencja pracy

Witam, może polecicie jakąś agencję pracy, z którą można nawiązać współpracę, żeby organizowała pracowników? Prowadzę firmę deweloperską, a mój znajomy większą firmę produkcyjną, i czasami pracownicy w różnych sytuacjach stają się nam potrzebni. Sam nie mogę mieć ich wielu na stale zatrudnionych, natomiast są takie sytuacje, gdy zapotrzebowanie jest większe, więc najlepiej tymczasowo bym zatrudnił.

Wasuwa

Posty: 1

 
Jeśli trafisz na dobrą agencję, to będziesz mieć szczęście. Takie mogą zaproponować pracowników do różnych zleceń i to od razu, nawet na drugi dzień. To wielka wygoda i oszczędność czasu.

@_yyy111

Posty: 16

 
Jak będziesz chciał mieć tylko sezonowych pracowników, to zdecydowanie opcja agencji pracy tymczasowej będzie najlepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli chodzi o pracowników na stałe, na ważniejsze stanowiska, to wtedy chyba będzie samodzielnie przeprowadzić rekrutację takich osób.

muzyczny55

Posty: 5

 
Agencje czasami funkcjonują na takiej zasadzie, że możesz się u nich zatrudnić, podpisać umowę i w miarę, gdy masz możliwość, to zgłaszasz się do konkretnych ofert. Dzięki temu szybko możesz dostać pracę. Przy sezonowych zleceniach jest to najlepszy wybór.

denkrost

Posty: 3

 
Dobre agencje pracy zazwyczaj gromadzą sobie dane pracowników i tworzą bazę. Potem firmy, które z nimi współpracują, mają sporą wygodę, bo mogą szybko otrzymać pracowników, nawet z dnia na dzień, taką liczbę, jaką chcą i na tak długi okres, jaki wskażą. Warto to wziąć pod uwagę.

Lamey

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o zatrudnienie pomocników o mniejszych kwalifikacjach, to łatwiej skorzystać z takiej opcji, gdzie ktoś zajmie się ich rekrutacją i będzie w stanie ich szybko wysłać do pracy. Taką rolę pełnią dzisiaj firmy zajmujące się pracą tymczasową.

Ptaszyna

Posty: 9

 
My już długi czas współpracujemy z agencją Pajmon (www.cpt.pajmon.com.pl/). Pod kątem pracowników tymczasowych, jak dla mnie to świetna oferta. Można liczyć na profesjonalną obsługę z ich strony. W bazie też mają spore grono pracowników, więc zawsze dość szybko są w stanie odpowiedzieć na nasze zapotrzebowanie. Za to dla nich duży plus.

duszter

Posty: 20

 
Obecnie na rynku funkcjonuje sporo agencji i można wybrać coś z ich propozycji. Jeśli dobrze poszukasz, to znajdziesz taką firmę. Firma Pajmon ma dobrą bazę pracowników. Oni wybiorą ci pracowników o takich zawodach, jakich potrzebujesz.

TomekK

Posty: 4

 
Jeśli będziesz chciał się zdecydować na pracowników tymczasowych, to obsługa ze strony dobrej agencji z gotową bazą pracowników, będzie lepszym rozwiązaniem niż samodzielne szukanie na własną rękę takich pracowników. Jeśli chodzi o mnie, to jest najlepszy wybór.

czesiuuiu87

Posty: 21

 
Wygodnie jest mieć umowę z agencją. Oni mają już bazę pracowników i przygotują konkretną ofertę w zależności od twoich potrzeb, do konkretnych zleceń, które akurat masz do wykonania.

Michaś

Posty: 6