• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Reklama

Reklama

Chce wykonać reklamę przy kilku trasach w Wielkopolsce, tych bardziej ruchliwych i bardziej uczęszczanych. Szukam kogoś kto ewentualnie ma takie konstrukcje na wynajem, albo zajmuje się ich przygotowywaniem i montażem. Jeśli ktoś z Was ma taką reklamę i może podpowiedzieć jakiegoś wykonawcę to będę wdzięczny.

matus2609

Posty: 2

 
Ja zdecydowałem się na wynajem konstrukcji, bo chciałem ustawić między Włocławkiem i Toruniem takie reklamy. Mam firmę wynajmującą sprzęt budowlany i zależało mi właśnie na reklamie, która będzie zauważalna. Jednocześnie nie miałem żadnej działki, którą mógłbym kupić. Ostatecznie z oferty http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ udało się coś wybrać, firma znalazła lokalizację, ja obecnie płacę za wynajem za każdy miesiąc. Też duża wygoda, bo w momencie, gdy zrezygnuje to nie muszę myśleć co z taką konstrukcją dalej.

kubaraj

Posty: 19

 
Ogólnie jak będziesz planował wynajem takiej konstrukcji to najlepiej poszukać jakieś firmy, która robi takie konstrukcje kompleksowo i wtedy masz pewność, że jeśli chodzi o jakość to najczęściej będzie na wyższym poziomie.

mariuseus

Posty: 22

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ to jest to dobry wybór. Świetne miejsce, gdzie pracują doskonali specjaliści, wykonują reklamy od A do Z i potem technicznie za nie odpowiadają więc nawet jak coś się ewentualnie będzie działo to można rzeczywiście na tej firmie polegać. Takie profesjonalne wykonanie będzie ważne, żeby była to konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne i inne anomalie pogodowe. Konstrukcja jest ocynkowana więc to znacząco jakość podnosi.

TomekK

Posty: 4

 
Taka konstrukcja reklamowa to oczywiście spory wydatek więc warto szukać jakieś firmy, która dobrze zna temat i pomoże między innymi w znalezieniu właściwego miejsca na postawienie takiej konstrukcji.

francuzz

Posty: 4

 
Przy takich konstrukcjach reklamowych niewątpliwie istotną kwestią będzie jej wykonanie i lokalizacja. Umiejscowienie to kluczowa sprawa, bo od tego zależy jak dużo osób taką reklamę będzie widziało. Poza tym oczywiście jest taka kwestia, związana z tym co się na tej reklamie ostatecznie znajdzie i to rzecz jasna, także trzeba mieć na uwadze.

inhuman

Posty: 4

 
Potwierdzam, że w przypadku firmy Inteligentna Reklama (http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/) można liczyć na bardzo duże doświadczenie w temacie konstrukcji reklamowych. Poza tym po rozmowie z nimi można na spokojnie zdecydować czy chce się taką konstrukcję kupować czy raczej decydować się na wynajem miejsca, które dana firma już ma przygotowane, a ogólnie to lokalizacji im nie brakuje. Zarówno duże reklamy przy ruchliwych trasach jak i coś mniejszego przy drogach krajowych również dla mniejszych firm.

edmundzio

Posty: 11

 
Firmy, które się specjalizują w tego typu konstrukcjach chętnie je same też przygotowują i szukają lokalizacji, by je tam wykonać. Potem można na swoje potrzeby wynajmować taką opcję więc to faktycznie może być taka propozycja, którą będzie warto brać pod uwagę i dzięki niej faktycznie będzie można stworzyć udaną reklamę.

Krzyś23

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty przygotowanej przez http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ i polecam. Udało mi się u nich zamówić dużą konstrukcję pod reklamę dla mojego hotelu z restauracją tuż przy zjeździe z drogi. I taką konstrukcję kupiłem, natomiast dodatkowo wynająłem jeszcze 3 km wcześniej konstrukcje o podobnym charakterze, przedstawili mi wiele lokalizacji, ale ta była najlepsza.

Anno Domini

Posty: 6